Cumartesi günü Fairyhouse’da sevdiğim 4 at

0

Fairyhouse Cumartesi günü

Bu, Cheltenham için ana davaların son haftası ve açılış yarışmasında (13:10), Teahupoo Gordon Elliott ve Robbie ‘Puppy’ Power’ın tüm dayaklarını almalı.

Ocak ayında adil bir sahayı yenerek burada iyi bir galipti ve bu deneyim onun yerine geçmelidir.

Açıkça bilinmeyenler, Willie Mullins’in bahçesinden iki at. Jokey rezervasyonlarında bunu söylerdin Max İçin Vergi ahırdan gelen ana umuttu, ancak Teahupoo’yu yenmek için çok iyi olması gerekecek.

Jason Militan Red Mills Hurdle’da yenmek çok zor olmalı (13:45).

Her yönden kilo vermesi gerekiyor, ancak bu sezon çok gelişti. Her iki başlangıçta da üçüncü oldu ve her iki durumda da orada patladı. Bunu kazanırsa, Champion Hurdle için canlı bir yabancı olabilir.

Tüm yollar Grand National’a çıkar. Burrows Saint , Bobbyjo Chase’i kim kazanmalı (14:52).

Geçen sefer Gowran Park’ta tehlikeli koşullar altında engelleri aştı. Zıplar, kalır ve alandaki en klas attır.

Campeador Navan’daki son başlangıcında iyi bir üçüncü oldu. Bağlantıları için her zaman büyük bir pot sunacağına söz vermişti, ancak bunu hiçbir zaman tam olarak yapmadı, ancak bu üçüncüsü geliştirilmiş bir çalışma oldu.

Jordan Gainford’da sırtında 7 libre genç bir claimer var ve 128 notunun dışında Tommy Carberry Handicap Hurdle’da (16:00) iyi gidebilir.

Cumartesi için 4 Kazanmak için seçimlerim (10.000 £ ödül)

15:15 Newcastle – Sam’in Macerası

Newcastle’daki koşulları sevecek. Bu pistte asla kötü bir yarış yapmamış, sınıf dokunuşuna sahip bir kalıcı. O da oldukça engelli görünüyor.

15:35 Kempton – Cap Du Nord

Bu sezon bağlantıları için harika olan ilerici bir at. Noel’de Venetia Williams’ın Royal Pagaille’ının arkasında harika bir saniyeydi ve o forma tekrar koşarsa, tüm dövüşleri üstlenecek.

16:10 Kempton – Beyaz Altın

Bu sezon harika bir formdaydı, iki startını kazandı ve ikinci bitirdi. Geçen sefer Newbury’de kaldığı için yolculuğunda bu düşüşü takdir edecek. Kieran Buckley de sırtından 7 lb atıyor.

16:25 Newcastle – Ascot De Bruyere

Son başlangıcında iki kez rota ve mesafe kazananı oldu. Sırtında şampiyon jokey Brian Hughes var ve bence çok iyi gidecekler. Newcastle’da seviyor.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply