Kempton ve Lingfield için Cumartesi at yarışı ipuçları

0

11:45 Lingfield – Şiirsel Güç (her bir yol)

Şiirsel Güç Lingfield’daki açılışta her yönden kıran bir bahse benziyor. Bu hipodromu seviyor, orada genellikle çok iyi koşuyor ve bir parkur ve mesafe galibi.

Handikapta düşüyor ve geçen sefer Wolverhampton’da iyi bir koşunun ardından, yanında kalması gereken biri.

Dokuz kariyer galibiyetinden beşinde, en yüksek kiloya sahipti, bu da daha iyi atlardan kilo almaktansa daha az ata ağırlık vermeyi sevdiğini kanıtlıyor. Elisha Whittington değerli bir 5lb çıkarıyor ve ikisinin çok iyi gittiğini görebiliyorum.

15:00 Kempton – Cape Beyefendisi (kazan)

Kempton Park’ta Emmet Mullins için ender bir koşucu olan şey hakkında, Cape Beyefendisi Dovecote’daki tüm dayak yemeli.

Bu, bu ırkın en güçlü yenilenmesine yakın bir yer değil. Hâlâ hafif bir şekilde yarışıyor, bu yüzden hala iyileştirilmesi gereken yer var, ancak bahçesindeki ikinci başlangıcında İrlandalı Cesarewitch’i kazandığını belirtmekte fayda var.

Punchestown’daki engelleri aşan ilk çıkışını hızlandırdı ve daha sonra Dublin Yarış Festivali’nde 2 milyon 6f’nin üzerinde de olsa 1. Sınıf şirkete girdi. Yarışın büyük bir bölümünde iyi yolculuk etti, ancak arkadan düz bir engel attı ve çok geçmeden yukarı çekildi.

Gerçek bir kazanma şansı olmasa ve tek başına bu formda, hepsinin yenmesi gereken kişi olmadıkça bağlantıları onu bu yarışa getirmezdi.

15:35 Kempton – Çorba Çorbaları (her bir yol)

Çok büyük bir bedel olacak ama bu atın bahsetmeden gitmesine izin veremem. İyi toprakları sevdiği için kesinlikle ilkbahar ve yaz için bir tane, ancak şubat ayında yerini alıyor ve bağlantıları onun şansını denemesine izin verdi.

Bol tecrübesi var ve son seferinde hayal kırıklığına uğrasa da, yumuşak zemindeydi. Geçen sezon Cheltenham Festivali’nde uzun süre iyi koştu. O günün büyük bir bölümünde yaptığı gibi koşarsa, bir yere gizlice girebilir.

18:30 Chelmsford – Shecandoo (her bir yol)

Bu bir adımdır Shecandoo ama bunun ona karşı sayılacağını sanmıyorum. Koşma tarzı arkadan gelecek. Sanırım daha erken gidebilecekleri böyle bir yarışa girmek onun işine yarayabilir.

Henüz kazanmadı, ancak kariyerinin çoğunda göz alıcı oldu, bugüne kadar sadece biraz şansa ihtiyacı var. Altı furlong’a geri dönmek bir sorun olmayacak ve Tom Eaves onunla iyi anlaşıyor.

4 Kazanmak

15:15 Newcastle – Büyük Nehir

Son yıllarda çantaya çok iyi yerleştirilmiş bir form olan asık suratlı bir kişi. Bu, tüm sezon boyunca hedefi olmuş gibi görünüyor. Bu enerji tüketen yarışmanın ilerleyen saatlerinde elinden gelenin en iyisini yapacak.

15:35 Kempton – Al Dancer

O, daha hızlı zemini tercih eden yetenekli bir at. Koşullarda evinde olacak ve gününde bolca dersi olacak.

16:10 Kempton – Gizli Ücret Yok

Bu, rüzgâr ameliyatından bu yana ilk geri dönüşü ve yetenekli Millie Wonnacott sırtından 7 lb aldı. Buraya geldiği daha iyi zemini sevecek ve Kempton’daki tüm başlangıçlarında iyi koştu.

16:25 Newcastle – Deniz Işıkları

Geçen sefer Ayr’da iyi bir üçüncü olan bu hafifçe yarışan dokuz yaşındaki çocuktan gelecek daha çok şey var. Koşulları çok sevecek ve handikapın sağ ucunda.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply