2020-21 NHL sezonu için ilk beş potansiyel müşteriyi sıralayın

0

medya

5. Dylan Cozens | C | Buffalo Sabres

2019 NHL Draftında genel olarak yedinci sırada seçilen Cozens, son sezonlarda Lethbridge Hurricanes için minörlerde oyununu geliştiriyor.

WHL’de sadece 51 maçta 85 sayı attığı bir 2019-20 kampanyasından çıkarken, Kanada adayının önümüzdeki aylarda NHL’de bir etki yaratma ihtimali yüksek.

Cozens, geçen yıl çok yönlü oyunuyla hemen rekabet edebilecek güce ve hıza sahip.

Bu listedeki diğer oyuncular kadar izlemesi heyecan verici olmayabilir, ancak Cozens, NHL’de diğer bazı yeni gelenlere göre evinde daha fazla görünüyorsa şaşırmayın.

4. Bowen Byram | D | Colorado Çığ

2019 Giriş Draftında genel olarak dördüncü seçilen Byram, büyük lig çıkışına hazırlanırken WHL’de oynayan bir başka aday.

Byram, 2020-21 NHL sezonuna, Cozens ile birlikte Kanada’yı IIHF Dünya Gençler Şampiyonasında gümüş madalya ile eş kaptan olarak getirerek geliyor.

Savunmacı olağanüstü derecede hızlıdır ve yüksek tempolu, yüksek güçlü hokey oynarken en parlak şekilde parlar – Denver’da bulması gereken bir şey.

Byram aynı zamanda çok yetenekli bir idareci ve hücumda büyük katkı sağlayabiliyor – geçen yıl Vancouver Giants’ta 50 maçta 52 sayı attı – vizyonu oyunun ivmesini anında değiştirmesine izin verdi.

3. Kirill Kaprizov | LW | Minnesota vahşi

KHL’de altı yıl aradan sonra ilk NHL sezonu için gelen Kaprizov, kapsamlı profesyonel tecrübesiyle bu listedeki diğer oyunculardan ayrılıyor.

Ekim 2019’da kanat, KHL tarihinin 100 gollük kilometre taşına ulaşan en genç oyuncusu oldu ve geçen sezonu 33 gol ve 29 asistle bitirdi.

Bu aynı zamanda Kaprizov’un NHL’ye Rus hokeyinin hüküm süren iki kez gol atan şampiyonu olarak girdiği anlamına geliyor ve Wild, 2020-21’de buzda koşmayı umuyor.

Kaprizov’un hızı ve idaresi onu pakı devirmeyi zorlaştırırken, elit skor yeteneği onu Hokey Eyaleti’nde bir yıldız yapmalı.

2. Trevor Zegras | C / W | Anaheim Ducks

2019 Taslağında genel olarak dokuzuncu seçilen Zegras, o zamandan beri NHL’deki en önemli adaylardan biri haline geldi.

Zegras, savunmacıları emmek ve buzda nokta atışı beslemeleri serbest bırakmak için vücut hareketini ve elit kontrol becerilerini kullanabilen dinamik geçişi, oyununun ayırt edici özelliği.

Yine de bitirirken uyumayın, hızı onu düzenli olarak skor pozisyonlarına koyuyor ve hızlı şutu hamle yapmasına izin veriyor.

Zegras risk almaktan korkmaz, bu bazen geri tepebilir, ancak Ducks hayranları bundan vazgeçmemelidir – daha sık ödeme yaparlar.

İki yönlü ileriye, aynı zamanda Dünya Gençler Şampiyonası’nda ABD şampiyonu için bir başrol oynayarak, birini gol atarken diğerine finalde Kanada’yı 2-0 yenerken yardımcı oluyor.

1. Alexis Lafreniere | LW | New York Rangers

Bu listedeki 2020 Draftı’ndan çıkan tek oyuncu, en iyi seçim Lafreniere şüphesiz doğrudan büyük liglere doğru ilerliyor.

Lafreniere, hokeyin yıllardır gördüğü en iyi ihtimal olarak neredeyse oybirliğiyle görülüyor ve NHL’ye son hafızalarda en çok ödül alan genç oyunculardan biri olarak giriyor.

CHL MVP Ödülü’nü iki kez kazanan Lafreniere, geçen yılki taslakta birinci olmadan önce Rimouski Oceanic için üç sezonda 297 puan topladı.

Lafreniere’in ileriye doğru büyük etkisi olan becerileri iyi bir şekilde belgelenmiştir, yani 2020-21’de Rangers için anında bir izlenim bırakmasına izin verecek fizikselliği unutmak kolaydır.

Betway’i ziyaret edin buz hokeyi bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply