2020-21 sezonu için en iyi 5 NHL kaleci

0

medya

Betway Insider’ın NHL’nin 2020-21 NHL sezonu boyunca ipuçları için seçtikleri ve tahminler sayfası.

5. Ben Bishop | Dallas Yıldızları

Bishop sağlıklı olduğunda şüphesiz NHL’deki elit kaleciler arasındadır.

Devasa 6ft 7 inçlik çerçevesi sayesinde ‘Big Ben’ lakaplı Amerikalı, üç kez Vezina Trophy finalisti ve 2018’de inanılmaz 1,98 dahil olmak üzere son dört sezonun her birinde 2.50 veya daha iyi Ortalamaya Karşı Gol attı. 19.

Bishop, geçen sezon Stanley Cup Finalleri’nde Yıldızların liderliğini üstlendi ancak ne yazık ki playoffların çoğunu sakatlık nedeniyle kaçırdı ve diz ameliyatından kurtulurken bu sezonun başlangıcını kaçıracak.

34 yaşındaki, Yıldızlar için başlangıç ​​yerini almak ve bu listedeki yerini haklı çıkarmak için Mart ayında geri dönmelidir.

4. Carey Fiyatı | Montreal Canadiens

Price, son yıllarda vasat bir Canadiens takımında yer almaktan dolayı acı çekti, ancak 2019-20’de birçok önemli istatistik kategorisinde hala üst sıralarda yer aldı.

33 yaşındaki oyuncu kurtarışlarda ikinci, Kaleci Puanı Hisselerinde üçüncü ve hem kapama (4) hem de galibiyette (27) beşinci oldu.

Price, oyununu balonun içinde yükseltti ve Canadiens playoffların ilk turunda elenirken bile etkileyiciydi.

Sayıları yaşla birlikte biraz düşmeye başladı, ancak NHL çevresindeki oyuncular ve antrenörler tarafından Price hala son derece yüksek bir saygı görüyor ve ligin en iyi kalecilerinden biri olmaya devam ediyor.

3. Tuukka Rask | Boston Bruins

Rask, Bruins için harika bir sezon geçiriyor.

33 yaşındaki oyuncu, NHL’yi GAA’da (2.12) ve Ortalamanın Üzerinde Kaydedilen Golleri yöneterek Bruins’in 2019-20’de ligdeki en az golü kabul etmesine yardımcı oldu.

Rask, 2014’te Vezina Kupasını kazandı ve NHL’deki en iyi kalecilerden biri olarak hala güçlü – o sezondan bu yana yayınladığı 2.12 GAA’sı en iyisiydi.

Finn, kampanyaya 20 sayılık ev puanı serisiyle başladı ve Vezina Kupası oylamasında ikinci oldu.

2. Connor Hellebuyck | Winnipeg Jetleri

Vezina Trophy’nin hüküm sürmekte olan galibi, 2019-20 (1656) ‘de NHL’de herhangi bir kaleciden en fazla kurtarmayı yapan Hellebuyck’tur.

Jets kalecisi, herkesten daha fazla şutla karşılaşmasına rağmen ligde en fazla altı eleme kaydetti ve Kaleci Puan Paylaşımlarında rahatça birinci oldu (12.5).

Hellebuyck ayrıca galibiyetler ve GSAA için ikinci sırada yer aldı ve kendisini gelecek yıl Olimpiyatlarda ABD’yi geri döndürmek için öncü olarak kanıtladı.

27 yaşında, Hellebuyck’un önünde pek çok harika yıl var ve bu listenin başında uzun süre yarışacak.

1. Andrei Vasilevskiy | Tampa bay yıldırım

Vasilevskiy, Tampa Bay’in 2020 Stanley Cup şampiyonasına koşmasında çok önemli bir rol oynadı.

Sezon sonrası bir kalecinin oynadığı en fazla dakikayı NHL rekoru kıran Rus oyuncu (1.708: 12), kariyerinin ilk play-off kapanışını 6. maçta Dallas Yıldızları karşısında perçinleyen Yıldırım kaydetti.

Vasilevskiy, 2018-19’da Vezina Kupası’nı kazandı ve bunu 2019-20’de başka bir fantastik sezonla izleyerek NHL’nin üst üste üçüncü kampanyada galibiyetlere öncülük etti.

‘Big Cat’ 2.56 GAA, 0,917’lik bir kurtarış yüzdesi yayınladı ve Aralık ile Şubat arasında 21 maçlık bir sayı serisi yakaladı.

Betway’i ziyaret edin buz hokeyi bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply