2020/21 sezonunda izlenecek 4 NBA hikayesi

0

medya

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Harden takas edilecek mi?

Yeni NBA sezonunun önündeki en büyük konuşma noktası, 2018 MVP’si James Harden ve Houston Rockets ile geleceği hakkında devam eden spekülasyonlar oldu.

Son skoru kazanan şampiyon, tercih ettiği destinasyon olarak Philadelphia ve Brooklyn’i belirterek bir takas talep etti ve Houston’da herhangi bir uzlaşma belirtisi olmadan, ligin en büyük yıldızlarından birinin yeni bir yuva sahibi olması an meselesi gibi görünüyor.

76ers veya Nets’in yeterince parçadan vazgeçmeye istekli olup olmadığı görülmeye devam ediyor, ancak Rockets’ın şu anda yıldız oyuncularının tercih ettiği taliplerinin dışındaki takımlardan gelen teklifleri de dinlediği bildiriliyor.

Harden, herhangi bir takımı anında bir playoff yarışmacısına dönüştürebilecek ve onu tuzağa düşürmek, Nets veya Sixers’ı Doğu Konferansı’nı kazanmak için açık favoriler haline getirebilecek türden bir yetenek.

Durant ve Irving Brooklyn’de nasıl kaynaşacak?

Nets’ten bahsetmişken, iki süperstar ilk kez birlikte oynamaya hazırlanırken, bu sezonu Harden olsun ya da olmasın izlemek için en ilgi çekici takımlardan biri olmaya söz veriyorlar.

Brooklyn, 2019 yazında en iyi serbest ajan Kevin Durant ile sözleşme imzaladı, ancak yırtık Aşil’den kurtulurken onu sahaya çıkarmak için bütün bir sezonu beklemek zorunda kaldı.

Şimdi, iki kez Finallerin MVP’si geri döndü ve altı kez All-Star Kyrie Irving ile ligin tartışmasız en yıkıcı hücum ikilisini kurmaya hazır.

Durant sağlıklı olduğunda tartışmasız ilk beş oyuncudur ve Irving ne kadar iyi olursa olsun, şampiyonluk kazanacaklarsa bu KD’nin takımı olmalıdır.

Irving bir keresinde Cleveland Cavaliers’dan LeBron James’in gölgesinden kurtulmak ve kendi takımının en iyi köpeği olmak istediği için bir takas talep etti, bu yüzden Nets’in kontrolünü Durant’a devretmeye istekli olup olmadığı bu sezonda büyük bir soru. .

Curry, yenilenen Warriors’ı ne kadar ileri götürebilir?

Warriors, Curry ve Klay Thompson’ın kendilerini 2019/20 kampanyasını kaçırmaya zorlayan yaralanmalardan tamamen iyileşmesiyle bu sezon yeniden şampiyonluk mücadelesine girmek için hazır görünüyordu.

Ardından Thompson, Kasım ayında bir pikap maçında yırtık bir Aşil yaşadı, onu bir tam sezon daha devre dışı bıraktı ve Golden State’in play-off umutlarına büyük zarar verdi.

İki kez MVP Curry, 2015 ve 2018 arasındaki dört yıl içinde liderlik ettiği üç şampiyonluktan çok farklı görünen bir kadroya liderlik edecek.

Draymond Green, Andrew Wiggins, Kelly Oubre ve çaylak James Wiseman ile Golden State muhtemelen şampiyonluğu kazanacak kadar iyi değil, ancak Curry en iyisiyse playofflara geri dönecek parçalara sahip.

Yeni görünümlü Warriors’ı Batı’nın en iyi dört tohumundan birine kadar güçlendirirse, Curry bir kez daha MVP tartışmasına geri dönebilir.

En büyük sıçramayı hangi ‘balon’ yıldızı yapacak?

Geçen sezon Orlando balonu, ligin en heyecan verici genç oyuncularından bazılarının kariyerlerinde büyük adımlar attığını gördü.

Phoenix Suns Orlando’da 8-0 giderken Devin Booker yanıyordu ve şimdi sezon dışı oyun kurucu Chris Paul’ün eklenmesiyle ona yardımcı olacak.

Utah Jazz’dan Donovan Mitchell play-off’larda maç başına 36.6 sayı ortalamayla 36.6 sayı attı ve Denver Nuggets karşısında tek bir playoff serisinde 50 sayılık iki maç oynadı.

Ve Jamal Murray, Nuggets’ı Batı Konferansı Finalleri’ne kadar götürürken, üst üste üç maçta 40’tan fazla gol atarak gerçek bir süperstar gibi görünüyordu.

Üçünün de bu sezon tekrar yarıştığını görmek çok heyecan verici olacak ve en az birinin MVP yarışında olması şaşırtıcı olmayacak.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply