22 Ocak Cuma için 4 tahmin ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Cleveland Cavaliers (+9,5) – Brooklyn Nets

Cavaliers, Çarşamba gecesi 147-135 galibiyette Nets’i şaşkına çevirdi ve arka arkaya bu ikinci yarıda yine destek vermeye değer.

Brooklyn, James Harden’i süper yıldız arkadaşları Kevin Durant ve Kyrie Irving ile birlikte satın aldıktan sonra şampiyonluk favorileri arasında yer alıyor, ancak üçlü muhtemelen biraz zaman alacak ve şu ana kadar savunma açısından oldukça kötü olacak.

Nets son yedi maçından üçünü kaybetti ve bu koşu sırasındaki dört galibiyetinin tamamı tek haneli geldi. Cleveland arka arkaya iki maç kazandı, bu sezon 7-7 arasında ve en azından bunu yakın tutabilmeli.

Phoenix Suns (-1) – Denver Nuggets

Güneşler, sıcak bir başlangıçtan sonra biraz soğudu, ancak Batı Konferansı’nda 8-5’lik bir rekorla dördüncü sırayı korudu.

Phoenix, bu ayın başlarında Denver’da bir araya geldiğinde, evinde dörtte üçünü kazandı ve Nuggets’ı 106-103 yendi.

Nuggets, sezona yavaş bir başlangıç ​​yaptıktan sonra 7-7 yaşlarında ve son dört maçından ikisini de en az dört puanla kaybetti.

Los Angeles Clippers (-13) – Oklahoma City Thunder

Clippers 11-4’lük bir rekorla Batı’da ikinci ve arka arkaya beş maç kazandı.

Son üç galibiyetlerinin tümü 19 puan veya daha fazla bir marjla geldi ve net reytingleri şu anda NBA’deki en yüksek üçüncü galibiyet.

Son dört maçından üçünü kaybeden ve ligin üçüncü en kötü net reytingine sahip olan Thunder’a karşı LA için bir başka rahat galibiyet bekleyin.

New York Knicks (+4) – Sacramento Kings

Knicks sezonun sürprizlerinden biri oldu. Sezon öncesi beklentilerin düşük olmasına rağmen 8-8 seviyesinde ve şu anda Doğu’da altıncı sırada yer alıyorlar.

New York art arda üç maç kazandı, ikisi birden patladı ve şimdi Sacramento’da muhtemelen ligdeki en kötü takımla karşı karşıya.

Krallar üst üste dört maç kaybetti, 5-10’luk bir rekora sahip ve ligin en düşük net reytingine sahip.

Betway’s için buraya tıklayın NBA betting.

Share.

About Author

Leave A Reply