29 Ocak Cuma için 4 tahmin ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Cleveland Cavaliers (-1) – New York Knicks

Sezona etkileyici bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, Knicks sıralamada düşüşe geçti. Art arda üç yenilginin ardından şimdi 8-11 oldular ve son 10 yenilgisinin yedisini kaybettiler.

Bu arada Cavaliers, Çarşamba gecesi Pistons’a karşı 122-107 galibiyet de dahil olmak üzere son altı maçından dördünü kazandıktan sonra Doğu’da altıncı sıraya yerleşiyor.

Bu takımlar, bu sezon şu ana kadar iki karşılaşmada 1-1 oldular ve Cavs, 15 Ocak’taki en son karşılaşmayı 106-103 kazandı ve Knicks’in son düşüşü göz önüne alındığında Cuma gecesi tekrar zafer ilan etmeleri gerekiyor.

Toronto Raptors (-5,5) vs Sacramento Kings

Raptors’ın hayal kırıklığı yaratan sezonu, son iki maçında Pacers ve Bucks’a yenilgilerle devam etti, ancak bunların her ikisi de belirli play-off takımları ve Toronto, Cuma akşamı daha zayıf rakip karşısında geri dönmeli.

Krallar, 7-10’luk bir rekorla Batı’da 13. sırada ve şimdiye kadarki 10 yenilgisinden altısı çift haneli patlama oldu.

Sacramento bu sezon NBA’de en kötü ikinci net reytinge sahip ve deplasmanda 2-4 arasında, bu yüzden Tampa’daki geçici evlerinde 5-4 olan Raptors rahat bir galibiyet için desteklenmeye değer.

Brooklyn Nets (-8.5) vs Oklahoma City Thunder

Nets’in süperstar üçlüsü Kevin Durant, James Harden ve Kyrie Irving, birbirini izleyen üç galibiyetle Doğu Konferansı’nda dördüncü sıraya yükseliyor.

Brooklyn, geçen hafta son konferans şampiyonu Miami’yi iki kez yendi ve son 10 maçın yedisini kazandı.

Bu sezon 8-9 olan Thunder’ı rahatça yenmeleri gerekiyor, ancak altı iç saha maçından beşini kaybettiler.

Denver Nuggets (-4) – San Antonio Spurs

Nuggets üst üste beş maç ve son 10 maçın sekizini kazandılar.

Çarşamba gecesi Miami’de Heat 109-82’yi havaya uçurdular ve şimdi deplasmanda 7-2’lik bir rekoru var – NBA’deki en iyi ikinci ikinci.

San Antonio, 10-8’e geçmek için arka arkaya iki galibiyet kazandı, ancak evlerinde sadece 4-5 oldular ve sekiz mağlubiyetinden altısı en az beş puan farkla geldi.

Betway’s için buraya tıklayın NBA betting.

Share.

About Author

Leave A Reply