3 Şubat Çarşamba için 4 tahmin ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Milwaukee Bucks (-8.5) vs Indiana Pacers

Bucks, son birkaç sezondur Doğu’da baskın güç olmadı, ancak 12-8’lik bir rekorla hala konferansta üçüncü sırada yer alıyorlar.

Milwaukee şu anda ligdeki en yüksek net reytinge sahip, bu da kendi rekorlarından daha iyi olduklarını ve Çarşamba gecesi Pacers’ı evinde kolayca yenmeleri gerektiğini gösteriyor.

Indiana sezona güçlü bir başlangıç ​​yaptı ancak son 10 maçın beşini kaybetti ve Ocak ayında gişe rekorları kıran James Harden anlaşmasının bir parçası olarak Victor Oladipo’yu takas ettiklerinden bu yana spread’e 3-6 karşı kaldılar.

Atlanta Hawks (+2) – Dallas Mavericks

Hawks, sezon için 10-10’a yükselmek için son sekiz maçından beşini kazandı ve bu galibiyetlerin beşi de en az sekiz puan farkla geliyor.

Art arda altı yenilgi ile kötü bir şekilde mücadele eden Mavericks’i yenerek .500’ün üzerine çıkmalılar.

Dallas, Ocak ayının ortasına uzanan son dokuz maçından sadece ikisini kazandı ve bu süre içinde beş maçta 12 sayı veya daha fazla kaybetti.

Houston Rockets (-6,5) vs Oklahoma City Thunder

Rockets, Ocak ayının ortasında yıldız oyuncu James Harden’i takas ettiğinden beri kayda değer bir gelişme gösterdi ve Batı’daki playoff noktalarına tırmanmak için art arda altı maç kazandı.

Houston’ın son beş galibiyetinden dördü, Pazartesi gecesi bu arka arkaya ilk ayağındaki Thunder’ın 136-106’lık bir bozgunu da dahil olmak üzere, en az 14 puanlık farklarla geldi.

Oklahoma City, son 10 maçından 7’sini kaybetti, bu sezon evinde sadece 1-7 arasında ve ligin en kötü ikinci net reytingine sahip, bu yüzden bu yeniden canlanan Rockets için rahat bir galibiyet olmalı.

Phoenix Suns (-3) – New Orleans Pelicans

Suns Batı’daki sıralamalarda tırmanmaya devam ediyor ve arka arkaya üç galibiyetle 11-8’lik bir rekorla beşinci sıraya yükseldi.

Beklentileri yüksek olmasına rağmen bu sezon şok edici bir şekilde kötü olan Pelikanları yenmekte hiç zorlanmamalılar. Şu anda sezon için 7-12 ve 22. sıradand NBA’de net reytingde.

New Orleans aslında sağlam bir başlangıç ​​yaptı ancak son 13 maçın 10’unu kaybetti ve son sekiz mağlubiyetinin tümü beş puan veya daha fazla bir farkla geldi.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply