4 To Win ve Long Walk Hurdle için seçimlerim

0

medya

Ascot

Şüphesiz hafta sonunun en heyecan verici yarışı Long Walk Hurdle (14:25) arasında büyük bir rövanş maçına sahip. Kekik Tepe ve Paisley Parkı, Newbury’de geçen sefer kaybeden.

Umarım Emma Lavelle’ın atı , onun büyük bir hayranı olduğum için formu tersine çevirecek, ancak bu kolay bir iş olmayacak.

Kısrak Roxana 7 lb ağırlık ödeneği alır.

Ayrıca birde şu var Ana Gerçek , kazanmaya devam eden ve bir sürü başka at. İzlemesi harika bir yarış olacak.

medya

4 Kazanmak

14:05 Haydock

Etkilenmemek gerçekten zordu Savaş Lordu Haydock’ta geçen sefer. 7 pound yükseldi, ancak o sadece beş yaşında ve şüphesiz hala gelişecek.

Son gün iyi yolculuk etti ve bence tekrar yenmek zor olacak.

Açıkçası Tizzard’ın ipinin şekli endişe verici, ama bu delikanlı kazandı ve bahçeden birkaç kişi iyi koşuyor, bu yüzden bu gelişen genç at için geçmişe bakmaya meyilliyim.

14:40 Haydock

Tommy Whittle Chase gerçek bir dayanıklılık testi olacak ve bence en zeki operatörlerden biri olan Dr Richard Newland büyük bir şansa sahip. Enqarde .

Fransa’dan gelen gerçekten büyüleyici bir at ve İngiltere’de sadece iki engelle koşarken, şu anda engelli bir kovalamacada kalıyor ve 124 ile aynı çizgiden kaçıyor.

Gerçekten kurnaz bir hareket gibi görünüyor ve Cillian Leonard’ın 7lbs’nin hiç ağırlık taşımadığını iddia etmesiyle fark yaratabilir.

15:00 Ascot

Kırk Jonjo O’Neill Jr.’ın güç dolu bir sürüşü gerektiren bir yarışta, geçen seferde Ascot’ta parkur ve mesafe konusunda cesur bir galipti.

Yere bayılacak ve biz koşu takımını biliyoruz, bu yüzden onun için her şeyi yapıyor.

Geçen sezon tüm başlangıçlarında iyi koştu ve kazanamaması için şanssızdı, ancak bu ona bu sezon bir şans verdi ve notu geçen sefer kazanmış olacağından daha düşüktü.

15:35 Ascot

Beni çok etkiledi Buzz Geçen sefer Ascot’ta. Kesinlikle amuda kalktı!

Bu rekabetçi handikapta taşıyabileceği en büyük ağırlığı var ama geçen sefer çok iyi görünüyordu. Hala genç ve gelişmeye devam edecek ve iyi atlar engelli olarak büyük ağırlık taşıyabilir.

Ffos Las’daki üçüncüsünün formu da her zaman çok iyi sonuç verdi. Henderson takımı iyi bir nicke sahip olduğundan, onu koşarken görmek için sabırsızlanıyorum.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply