5 Şubat Cuma için 4 tahmin ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Toronto Raptors (+4,5) – Brooklyn Nets

Nets bu sezon 14-9 ve Doğu Konferansı’nda üçüncü olmasına rağmen, son sekiz maçında Wizards ve Cavaliers’a (iki kez) üç şaşırtıcı yenilgi aldılar.

Brooklyn, son dokuz maçından sadece ikisini dört sayıdan fazla bir farkla kazandı, bu yüzden Toronto’nun burada yer almasını desteklemeye değer.

Raptors son iki maçını 13 veya daha fazla puanla kazandı ve net reytingleri – ki bu 10inci-NBA’de en iyisi – onların 9-12 kayıtlarının gösterdiğinden daha iyi bir takım olduklarını gösteriyor.

Utah Jazz (-7,5) – Charlotte Hornets

Jazz, son 14 maçın 13’ünü kazanarak Batı Konferansı’nın zirvesine tırmanan NBA’deki en ateşli takım.

Bu 13 galibiyetin 12’si çift haneli marjlarla geldi, buna Atlanta Hawks karşısında Perşembe günü 112-91 galibiyet de dahil.

Hornets, en az yedi puan farkla son altı iç sahadaki maçından dördünü kaybetti.

Washington Wizards (+6,5) – Miami Heat

5-13 rekor ve 14 oturaninci Doğu’da, Büyücüler bu yıl kötüydü. Dikkat çekici bir şekilde, Isı şu anda daha da kötü.

Savunma konferansı şampiyonları, arka arkaya bu maçın ilk ayağında Washington’a karşı 103-100 mağlubiyet de dahil olmak üzere son sekiz maçından yedisini kaybetti ve bu koşudaki tek galibiyetleri, rakiplerine karşı sadece bir puan farkla geldi. Sacramento Kings.

Miami bu sezon sakatlıklarla ağır darbe aldı ve sonuç olarak herhangi bir süreklilik bulmakta zorlanıyor, bu yüzden son üçünden ikisini kazanan Sihirbazlar, en azından bunu yakın tutmak için destek vermeye değer.

Phoenix Suns (-8) ile Detroit Pistons

Suns, Çarşamba gecesi New Orleans Pelicans’a 123-101 kaybetti, ancak 11-9’luk bir rekorla Batı’daki playoff noktalarında kaldılar.

Phoenix, Utah Jazz’a en son 117-105 mağlup ettiği Pistons’a geri sıçrayabilir, şu anda son dokuz maçın yedisini kaybettikleri ve Doğu’da son ölü oldukları anlamına geliyor.

Detroit’in bu sezon 16 mağlubiyetinden 12’si en az sekiz puan farkla geldi ve şu anda 1-9 deplasmanda.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply