8 Ocak Cuma için 4 tahmin ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın NBA, 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için sayfa seçer.

Phoenix Suns (-6,5) ile Detroit Pistons

Güneşler, 6-2’lik bir başlangıç ​​sayesinde Batı Konferansı’nın zirvesinde ve şimdi Doğu’nun dibindeki takımla karşı karşıya.

Pistons 1-7 arasında, son üç maçını kaybetti ve şimdiye kadarki yedi mağlubiyetinden altısı en az sekiz puan farkla geldi.

Phoenix bu sezon net reytingde NBA’de dördüncü sırada yer alırken, Detroit 28. sıradayken, bu Cuma gecesi ziyaretçiler için rahat bir galibiyet olmalı.

New York Knicks (-2.5) – Oklahoma City Thunder

Knicks, Thunder’a karşı bu maça 5-3’lük bir rekor ve art arda üç galibiyetle girerek sezona harika bir başlangıç ​​yaptı.

New York bu maçların üçünü de en az dört puanla kazandı ve bu sezon aldıkları üç mağlubiyetin tümü geçen yılın playoff takımlarına karşı geldi.

Thunder bu sezon 3-4 ve dört mağlubiyetinden üçü, en az 23 sayılık iki patlama dahil olmak üzere çift rakamlarla gerçekleşti.

Orlando Magic (+6) – Houston Rockets

Magic, Doğu Konferansı’nda 6-2’lik bir rekorla ikinci sırada ve son iki maçını da Cleveland Cavaliers’a karşı kazandı.

Orlando’nun tüm galibiyetleri en az altı puanlık bir marjla geldi ve Cuma gecesi Rockets oynadıklarında spread’e karşı harika bir bahis gibi görünüyorlar.

Houston, offseason’da kadroda büyük değişiklikler yaptıktan sonra gelmekte zorlandı. 2-4 yaşındalar ve Dallas Mavericks ve Indiana Pacers’a karşı son iki maçını kaybettiler.

Milwaukee Bucks (-6) – Utah Jazz

Sezon 2-3’e başladıktan sonra Bucks, tümü çift rakamlarla üst üste üç maç kazandı.

Milwaukee bu sezon ligdeki en iyi net reytinge sahip ve bu ev sahibi maçı Jazz karşısında kolayca kazanmalı.

Utah, arka arkaya en az 12 sayılık mağlubiyetlerin ardından 4-4 arasında ve bu sezon dört mağlubiyetinden üçü çift rakamlarla gerçekleşti.

Betway’s için buraya tıklayın NBA oranları.

Share.

About Author

Leave A Reply