Al Boum Photo, Altın Kupa’da geçilmesi gereken fotoğraf

0

13:20

İki İrlandalı yarışmacı tüm sezon Triumph için pazarın başında yer alırken, Triton Ascot’ta iyi bir galibiyetle sahneye çıktı.

Sonra geçen sefer Kempton’a atladı ve ben satıldım. Bu yarışta zıplamak o kadar büyük bir şey değil çünkü son yedi furlong’da sadece iki engel var.

Flat’te 99 olarak derecelendirildi, bu yüzden açıkça çok iyi ve bence o yenilecek kişi.

13:55

Bu yeni kursta atlama o kadar önemli değil. Buildmeupbuttercup gerçekten iyi gidebilirdi. Geçen sezon Festivalde dördüncü olan güçlü bir gezgin ve yarış boyunca güçlü bir hızda ilerlemeyi çok sevecek.

Tek başına yetenek konusunda, bu yarışta en iyileriyle orada.

14:30

Albert Bartlett’in sponsoru Stattler , yani bunu kazanmaya çalışacağını biliyorsunuz. Bütün sezon onun hedefi olacak. Dublin Yarış Festivali’nde Gaillard Du Mesnil’in arkasında iyi bir üçüncü oldu ve gezideki bu adımı sevecek.

Hafifçe yarışıyor, ancak daha hızlı zemine sahip olması önemli olmayacak ve rekabetçi olmalı.

15:05

Eğer harika olurdu Al Boum Fotoğrafı üst üste üçüncü Altın Kupasını kazandı.

Doğru nedenlerle yarışmak manşetlere taşınırdı ve sahaya bakıldığında, gerçekten yenilmesi gereken kişi o.

Onunla ne elde ettiğini biliyorsun. Seyahat eder, zıplar ve kalır ve birçok onaylanmış öncü olduğunu düşünürsek, saldırmak için güçlü bir hız kazanacaktır. Yaptığı şeyde hata yapamazsınız ve o sadece yarıştaki en iyi attır.

15:40

Staker Wallace gerçekten hafif bir şekilde yarıştı ve geçen yıl bu yarışta iyi koştu. Bu deneyim, bu sefer onun yerine geçecek.

O akıllı bir at ve birkaç mil ile hala gelişiyor olabilir.

16:15

Elimay iyi görünüyor, değil mi?

Kendi cinsiyetine karşı çok iyidir ve ona karşı adil olmak gerekirse erkeklere karşı da iyidir. Bu en güçlü yarışma gibi görünmüyor ve herhangi bir kaza dışında onu yenmesi zor olacak.

16:50

Görünüşünü beğendim Ateş Saldırısı Martin Pipe’ta.

Her zaman iyi bir üne sahiptir ve bu sezon çok denenmiştir. Geçen sefer Punchestown’da Noel Meade’nin akıllı atına göre iyi bir saniyeydi ve bu koşunun bir kopyası, Oakley Brown’ın altında iyi gittiğini görecek.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply