Ascot ve Haydock için Cumartesi at yarışı ipuçları

0

15:00 Ascot – Gladiateur Allen (her bir yol)

Ascot’ta bu nitelikteki Engelli Engelleri seçmek asla kolay değildir, çünkü her zaman iyi bir şekilde tartışılır, büyük alanlar ve bol şans vardır.

Bu özel yarış farklı değil Gladyatör AllenBerkshire kursundaki zaferi geçen ay.

Birkaç akıllı acemi yendi ve binicisinin 5 lb iddiasıyla daha da çekiciliğe sahip. 10-2 taşıyacak, bu da bu test koşullarında büyük fark yaratıyor.

Büyük alan engelinin koşuşturmacasıyla başa çıkarsa, her yönden harika iddiaları var.

15:35 Ascot – Cyrname (kazan)

Şanslı şutlar koyan biri değilim, ancak yarışın dağılma şekline bakılırsa, Cyrname Grade 1 Ascot Chase’te yenmek çok zor olmalı.

Evet, Boks Günü’nde Kempton Park’ta hayal kırıklığı yaratıyordu ve bundan geri dönmek zorunda kaldı, ancak resmi reytinglerde millerce net ve seviye ağırlıklarından kaçıyor.

Etrafta atlarsa kazanmalı.

15:50 Haydock – Redford Yolu (her bir yol)

Bunu söylemek doğru Redford Yolu bu sezon çitler yüzünden biraz hayal kırıklığı yarattı, bu yüzden bağlantıları engelleri aşmaya karar verdi.

Geçen sezon küçük engellerin üzerinde akıllı bir oyuncuydu ve en önemlisi Cheltenham’daki iyi Albert Bartlett denemesinde bir galibiyetti.

Tek başına bu formda, tartışmasız bu yarıştaki en iyi at ve yakınlaşması gerekir. Kağıt üzerindeki en güçlü yarış değil ve koşulları idare ederse, binicisi Jordan Nailor’a harika bir dönüş yapmalı.

4 Kazanmak

14:05 Haydock – Üçüncü Rüzgar

O doğru yola giden hızlı gelişen genç bir at. Koşulları sevecek ve Haydock’un uzun düzlüğü onun gücüne göre oynayacak.

14:25 Ascot – Jerrysback

Hala hafifçe yarışan akıllı bir at. Bu sezon geri dönüş koşusunda iyi bir üçüncü oldu ve bu onu bunun için uygun hale getirecek.

14:40 Haydock – Achille

Son zamanlarda Warwick’teki Classic Chase’de iyi bir ikinci oldu. Koşulları sevecek ve harika bir biçimde bir bahçe için oldukça muamele görmüş görünecek.

15:58 Wincanton – Tek Ustalık

Henüz bu sezonu kazanmadı, ancak üç koşusunda da iyi yarışmalara girdi. Bir handikapta ikinci koşusunda iyi muamele görmüş görünüyor.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply