Atlanta Hawks – Toronto Raptors için en iyi 4 bahis

0

#BetYourWay ile NBA için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayalım.

Burada Jack Green’in dördü NBA alır -e Atlanta Hawks ve Toronto Raptors arasındaki Perşembe günkü maçı düşünün.

225 puandan fazla

Hawks, bu takımlar Şubat ayında en son karşılaştıklarında 132-121 kazandı ve Perşembe gecesi yarışması, sağlık ve güvenlik protokolleri nedeniyle Fred VanVleet, Pascal Siakam, OG Anunoby ve diğer iki oyuncunun eksik olmasına rağmen benzer şekilde yüksek puanlı olmalı.

Raptors, All-Star molasından önce Boston Celtics’e 132-125 yenildiklerinde benzer şekilde kısaltıldı ve Siakam ve Anunoby’nin yokluğu, savunmalarını hücumlarından daha fazla incitti.

Atlanta 24. sıradainci NBA’de savunma reytinginde, bu yüzden Raptorların sağlık sorunlarına rağmen gol atmaları için bolca fırsat olmalı.

Norman Powell 25,5 puandan fazla

Powell bu sezon maç başına ortalama 18,4 sayı attı, ancak Perşembe gecesi Raptors’ın kaçırdığı kilit oyuncuların sayısı göz önüne alındığında hücum prodüksiyonunda bir artış göreceğinden emin olabilirsiniz.

Şutör gard, son üç turunda ortalama 30.3 sayı attı ve Raptors’ın son 13 maçının altısında 28 veya daha fazla gol attı.

14,5 puandan fazla Clint Capela

Capela, Şubat ayında Raptors’a karşı 23 sayı attı ve Perşembe gecesi başlayacak küçük bir ayak sakatlığından kurtulacak.

Merkez bu yıl maç başına ortalama 14,7 sayı attı ve son 10 maçının yedisinde en az 15 sayı attı.

Kyle Lowry 9,5 asistten fazla

Lowry, Perşembe gecesi Toronto için top elleçleme görevlerinde VanVleet’in kenara çekilmesiyle hakim olacak ve All-Star molasından önce Celtics’e karşı oynadıkları son maçta 19 asist kaydetti.

Deneyimli oyun kurucu, bu sezon maç başına ortalama yedi asist yaptı ancak bu sayı, Raptors’ın son dört karşılaşmasına göre 10,8’e yükseldi.

BETWAY BOOST: Raptors kazanacak ve Norman Powell 25+ puan alacak

medya

Betway’i ziyaret edin NBA oranları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply