Atlar, Yılbaşı Günü 10.000 £ kazanmanıza yardımcı olacak

0

medya

13:55 Musselburgh

Betway Hogmaneigh Handicap Engel 2 metreden fazla koşuyor ve bir avuç güney akıncısı da dahil olmak üzere güçlü bir alanı cezbetti.

Avlusu tamamen kırmızı formda olan Dan Skelton, bu yarışı 2017 yılında Süper Hikaye ve eyerlerle kazandı. PROSCHEMA bu yılki yenilemede. Halen hafif bir yarışa sahip ve Cheltenham’daki önceki koşusunda nefret ettiği dipsiz zeminin aksine, burada karşılaştığı daha hızlı koşulların tadını çıkaracak.

Musselburgh, bol tempolu ve düzten inen atlara uygun düz bir parkur, bu yüzden büyük bir yarış için doğru profile sahip.

Önde koşanları veya Musselburgh’da tempoya yakın yarışanları severim, bu yüzden düşünüyorum Rosie ve Millie çok iyi çalışacak. Bu sezon geliştirdi ve geçen sefer Ascot’taki ikincisi – çok akıllı bir atın arkasında – standart açısından formu belirliyor. Önde kendi yolunu bulursa, geri çekilmesi zor olabilir.

Beş yaşındaki çocuk için herhangi bir para Manucci hava durumu ayrıca anlatıyor olacak. Muhtemelen bu alandaki en büyük geliştirici olacak ve biz onun en iyisini göremiyoruz. Geçen sezon Goshen’in arkasında iyi koşuyordu ve bunun için Lingfield’daki düzlükteki hazırlık yarışını Alan King’in akıllı bir atını yenerek kazandı.

O da Güney Galler’den yukarı seyahat ediyor, bu yüzden bağlantılarının onu İskoç temiz havası için çalıştırdığından şüpheliyim.

14:30 Musselburgh

Musselburgh’daki kurs formu genellikle zamana ve TOKALI Parkurda her zaman iyi koşan, 100 puanla başka bir iyi yarış koşacak gibi görünüyor. Kariyerinin en iyi koşularından bazıları bu pistte geldi ve iyi ve yumuşak zemini sevecek ve takdir edecek. Bu gerçekten rekabetçi bir yarış, ancak en iyi adımını atarsa, sürücüsü Ross Chapman’a iyi bir dönüş yapacak.

Üst ağırlık Danboru Tim Vaughan’ın Güney Galler bahçesinden bir başka seyahat ve en iyi gününde buradaki rakiplerinden çok daha iyi. Koşullar onun lehine ve geri dönüş koşusu için öne çıkacak, bu yüzden onun gidişatını çok iyi görebiliyorum. Bu at için herhangi bir para da faydalı olacaktır.

14:50 Exeter

Üç mil geri adım uyacak MUCKAMORE dibine kadar. Üç millik bir puan kazandı ve geçen sezon bazı iyi acemi engellerinde koştu. Onunla çitlerin üzerinden geçmek için çok uzun süre beklemediler ve bence bağlantıları burada ödüllendirilecek.

Öğretilen tutun Geçen sefer Ascot’ta çok iyi koştu ve test koşullarını takdir edecek. Venetia Williams’ın atları yılın bu zamanında her zaman iyi gidiyor ve geç saatlerde elinden gelenin en iyisini yapıyor olacak. Muckamore ile yarışabilir.

15:05 Musselburgh

Betway Auld Reekie Handicap Chase, iyi bir sahayı çeken başka bir cracking yarışıdır. Geçen yılın üçüncü SOĞUK MIX , bu sezon yine gelişti. Çözdükleri bir sorunu olup olmadığından veya eğitim rutinini değiştirip değiştirmediklerinden emin değilim, ancak bu seviyede tutarlıydı ve şüphesiz geç saatlerde elinden gelenin en iyisini yapacak.

Romain De Senam Dan Skelton takımı için koşuyor. Atları uçuyor, bu yüzden burada ideal şartlara sahip olan bu atın çok iyi gittiğini görmek sürpriz olmaz. Hızlı koşan iki buçuk mil artı ona çok yakışıyor ve bu yarış onun için iyi bir fırsat gibi görünüyor.

Çok daha büyük bir fiyata, Bigmartre ayrıca gözden kaçmış olabilir. Kitapta iyi bir formu var ve daha hızlı toprakları seviyor. Kuzeye her gittiğinde çok iyi koşar. Bazı atlar seyahat etmekten hoşlanıyor ve o türlerden biri gibi görünüyor.

Ahırının şekli ile ilgili bir soru var, ancak avludaki bazı atlar son birkaç gün içinde düzgün bir şekilde koşarak gelgitin dönebileceğini düşündürüyor. Öyleyse, bu at iyi engelli.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply