Atlarım bu hafta izleyecek

0

medya

Küme düşmek

O asla unutmayacağım bir kısrak, bu kesin ve atların tek parça halinde emekli olması her zaman iyidir. 2018’deki ilk Dublin Yarış Festivali’nde 2. Sınıf Tampondaki ilk yolculuğum da dahil olmak üzere birlikte iki harika gün geçirdik. Daha sonra, sonraki ay Cheltenham Tamponunu kazandığımızda eyerdeki en güzel günlerimden birini verdi. amatör bir binicinin rüyası bu.

Kendi tarzı bir şeyler yapıyordu ve istediğinde gerçekten ateş edebilirdi ve o anıları sonsuza dek yaşayacağım için o iki günde ateş etmeyi seçtiğine sevindim.

Çarşamba günü thurles

Bu fikstür, ne yazık ki iptal edildiği Pazar günü yeniden düzenlendi. Fikstürü bu kadar çabuk açmaları harika.

İrlanda’daki pek çok yarışta olduğu gibi, bu sadece harika bir sezon geçiren Willie Mullins ve Paul Townend’in yolundan gitmeli. Colreevy (12:15) St Stephen Günü’nde 1. Derece dahil olmak üzere bu sezon her iki başlangıcını da kazandı ve kısa bir fiyat olmasına rağmen rakipleri için çok iyi.

Horse & Jockey Hotel Chase, aşağıdakiler için harika bir fırsat gibi görünüyor: Allaho (12:45) kafasını da öne çıkarmak için. Hâlâ hafifçe yarışan çok iyi bir at. Bu sezon iki başlangıçta bir sürü şey olmadı, ama bu daha çok onun çayı ve kafasını öne alması gerekiyor.

Gowran Parkı Perşembe günü

düşündüm Fangio De Vassey (13:45) Noel’de Leopardstown’da Henry De Bromhead için ilk ve tek startında gerçekten iyi koştu. Şu anda Cheltenham’da Albert Bartlett’in favorisi olan Stattler’ın kazandığı bir yarışta uzun süre iyi bir şekilde ortaya çıktı, bu yüzden iyi bir form parçası olduğunu kanıtlayabilirdi. Maxine O’Sullivan yola çıkıyor ve onun eyerde ne kadar iyi olduğunu hepimiz gördük.

Galmoy Hurdle, önceki yıllarda yarışın bazı harika kazananlarına sahipti. Geçen yıl Willie Mullins tarafından eğitilmiş bir kısrak Benie Des Dieux kazandı ve bu yıl o ahırdan farklı bir kısrak tarafından kazanılabilecek gibi görünüyor.

Büyük beyaz köpek balığı Ekim ayında Newmarket’taki Cesarewitch’e atıldığından beri görülmemişti, ancak gerçek bir canlı dışarıdan biri olabileceği Cheltenham’daki Stayers ‘Hurdle için kampanya düzenlendiği hissine kapılıyorsunuz.

En iyi formunda ve resmi reytinglerde, istikrarlı arkadaş Bacardys yarıştaki en iyi at. Ancak Paul Townend’in Büyük Beyaz Köpekbalığı’na binmeyi seçmesi muhtemelen bu aşamada daha çok şey anlatıyor. O iyi bir kısrak ve açıkça gelişiyor, bu yüzden özellikle 3 metreden fazla nasıl geçtiği ilginç olacak.

Thyestes Chase, her zaman bir yarışın krakeridir ve son yıllarda son 10 yenilemeden beşini kazanmış olan Willie Mullins atlarından uzak durmak zor olsa da. Sanırım farklı bahçelerden iyi koşan iki at var.

Spyglass Tepesi hala hafifçe yarışıyor ve çitlerin üzerinden oldukça açık değil. Her zaman eksiksiz bir kaleci gibi şekillendi ve bu yarış, bağlantılarından bir süredir bir plan olmalı. Son seferinde akıllı bir at için iyi bir saniyeydi ve bu geri adım kesinlikle ona yakışıyor.

Diğer at babamın Şimdi Herhangi Bir Saniye. O büyük bir at ve en büyük hedefi her zaman Aintree Grand National olmuştur, ancak kazanmak için her zaman iyi bir ödül olsa da, kazanması zor bir yarıştır! Pisti, yolculuğu ve yeri çok sevecek, bu yüzden iyi gideceğini umuyoruz, ancak bu büyük engelli kovalamacalarında şansa ihtiyacınız var.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply