Atlarım Kempton ve Leopardstown’da seyredecek

0

medya

Kempton

Sanırım yarışan herkes geri dönmeyi dört gözle bekliyor Shishkin In the Wayward Lad Chase (13:20). Rütbeleri yükseltebileceğini düşündüğüm, çok fazla potansiyele sahip gerçekten akıllı bir at. Bak, fiyatı kısa olacak, ama ilk çıkışını izlemek harikaydı ve umarım bu sefer yine aynı derecede harikadır.

Aynı ahırdan daha yüksek Çöl Orkidesi’nde çalışır (14:30). Reytinglerde ve onun hakkında bildiklerimizde, rakiplerinin çok üstünde – bu arada iyi olan – ama şimdiye kadar gördüğümüz en iyi iki değirmenciden biri. Başka bir Betway Kraliçe Anne Şampiyonu Chase kazanma hayalleri gerçekleşecekse, bunu kazanması gerekiyor.

Leopardstown

Yine Leopardstown’da harika bir yarış var. Kempton’da Altior’u görmeye giderken, Herkes Kendisi İçin burada 13:10.

Geçen sefer ondan etkilenmediğim için hala dışarı çıkıp bunu benim için yapması gerekiyor. Kazandı, ancak daha önce yaptığı gibi çim üzerinde süzülmek istemedi – zor bir iş gibi görünüyordu. Ama bununla birlikte, o çok iyi bir at ve belki de koşmaya ihtiyacı vardı.

1. Sınıf Acemilerin Engelinde (13:45), beğendim Ballyadam çok doğal hıza sahip olan. Büyük bir üne sahip geldiğinde biraz konuşan bir at gibiydi, ancak şimdiye kadar iki yarışını engellerle kazandı, bu yüzden onu yenemezsin. Appreciate It’te zorlu bir rakibi var, ancak bence sadece 2m 4f’yi zamanında tercih edeceğini ve ayak parmağına takılabileceğini düşünüyorum.

4 Kazanmak için seçimler:

14:20 Leopardstown: Pike İlçesi

14:55 Leopardstown: Dunvegan

15:05 Kempton: Adrien Du Pont

15:40 Kempton: Cadzand

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply