Betway BLAST Ortaklığı 2021

0

Bugün, küresel çevrimiçi bahis ve oyun şirketi Betway, Esports turnuva organizatörü BLAST Premier ile premium ortaklığının uzatıldığını duyurdu.

Son iki yılda Betway ve BLAST başarılı bir ortaklık kurdular, dünyanın her yerinden izleyicileri çekip hayranlarını CS: GİT Etkinlikler.

Betway Breakout Map, Fall Games ve Betway Blackout Challenge dahil olmak üzere, Counter-Strike’da profesyoneller ve taraftarlar tarafından oynanan BLAST ve Betway’in yaratıcı içeriği, CS: GİT topluluk.

2021’e geçerken, Betway, daha fazla içerik fırsatı, sadık destekçiler için daha fazla hediye ve BLAST Premier’in yedisinde daha fazla markalaşma ile birinci sınıf sponsor konumunu koruyacak. CS: GİT turnuvalar.

Adam Savinson, Esports Başkanı Betway,: “Sondan Sonra iki B ile inanılmaz derecede başarılı bir çalışma ilişkisi kurduk.SON. ÜFLEME Premier, bu yılki e-sporların öne çıkanlarından biri oldu takvim ve ileriye bakar yavaşlama belirtisi yok. B ile çalışmaya yönelik işbirlikçi yaklaşımımızSON bugüne kadarki en iyi aktivasyonlarımızdan bazılarını yarattı ve 2021’deki başarımızı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Leo Matlock, BLAST şirketinde VP Commercial, dedi: “Betway, 2019’un başından beri bizimle bu yolculuğa çıktı, bu anlaşmanın üçüncü bir yıl için yenilenmesi, birlikte çalışmaya başladığımızdan beri geliştirdiğimiz yakın ilişki ve her iki markanın da uzun bir süre inşa etme taahhüdü için çok şey ifade ediyor. bu yıl hayranlar için şimdiden pek çok harika içerik sağlayan yenilikçi ve etkili bir ortaklık.

ÜFLEME Yakın zamanda duyurulan 2021 için iddialı planlar ve Betway bunların büyük bir parçası, Betway’i sürekli büyüyen ve meşgul Counter-Strike kitlemizin kalbine taşımaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. ”

Share.

About Author

Leave A Reply