Betway MIBR ile Sponsorluğu Yeniledi

0

Küresel bahis markası Betway ve Immortals Gaming Club (“IGC”) ‘nin Brezilya CS: GO espor markası MIBR, ortaklıklarının yenilenmesini onayladı.

İş ortaklığı 2018’de başladığından beri Betway ve MIBR, başarılı ‘MIBR Yıldızları – Brought by Betway’ ve ‘Lobby das Estrelas’ sergi etkinlikleri gibi hayranlar için üst düzey içerik ve benzersiz aktivasyonlar sunmaya devam etti. ve etkileyiciler hayranların en sevdiği CS: GO haritalarında savaştı.

2021’e taşınırken, iki lider marka ortaklıklarını sürdürmeye, sadık destekçiler için daha heyecan verici içerikler oluşturmaya ve MIBR ile IGC’nin bugüne kadarki en uzun ortaklığına dayanmaya kararlı.

Esports Başkanı Adam Savinson, Betway şunları söyledi:, “2018 yılında, bu efsanevi markanın yeniden lansmanına yardımcı olarak MIBR’nin kurucu ortakları olma onurunu yaşadık. Bugün, gerçekten heyecan verici bir zamanda fantastik ilişkimizi sürdürmek için anlaşmamızı yeniliyoruz. Brezilya ve dünyanın dört bir yanındaki CS: GO hayranlarına harika bilgiler ve eğlence sunmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. “

Gamers Club CEO’su Yuri “Fly” Uchiyama,: “Betway ile ortaklığımıza devam etmekten çok mutluyuz. MIBR bir kez daha dünyanın en büyük turnuvalarında oynamaya hazırlanırken, Betway ile ortaklığımız ve CS: GO topluluğuna, özellikle de Brezilya’da verdikleri destek bize yardımcı oldu. Dünyanın en büyük, en tutkulu ve ilgili hayran kitlesini büyüt. Yeni hayranlar ve gelecekteki yetenekler oluşturmaya ve geliştirmeye devam etmek için Betway ile çalışmayı dört gözle bekliyoruz. “

MIBR, esporda lider bir markadır ve tüm dünyadaki hayranları ile özellikle Brezilya’da. Bu heyecan verici duyuru, Betway’in Brezilya sahnesine destek ve espor için giderek artan bağlılığını vurguluyor.

Share.

About Author

Leave A Reply