Brighton v Crystal Palace için futbol ipuçları

0

#BetYourWay ile Premier Lig maçları için kendi bahsinizi oluşturun, sitede kendi bahsinizi oluşturarak veya isteğinizi bize tweet atarak @betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak.

İşte dört futbol ipuçları Jack Green Pazartesi akşamı Brighton v Crystal Palace için değerlendirmeniz gerektiğini düşünüyor.

medya

Brighton kazanır

Brighton, altı Premier Lig maçında mağlup olmadı ve bu koşu sırasında Leeds, Tottenham ve Liverpool’a karşı galibiyet elde etti.

Crystal Palace, Leeds’e 2-0’lık ve Burnley’e son maçlarında 3-0’lık mağlubiyet de dahil olmak üzere tüm müsabakalarda son sekiz maçından beşini kaybettiği için Pazartesi gecesi A23 derbisinde arka arkaya geliyorlar. iki.

2.5 gol altı

Brighton’ın son altı maçı her iki şekilde de 0-0 veya 1-0 bitti ve bunun da düşük skor dışında bir şey olduğunu görmek zor.

Palace, son iki maçında gol atamadı ve bu iki taraf arasındaki son üç karşılaşmada 2,5 golün altına indi.

1-15 dakika arasında atılan gol: Evet

Crystal Palace’ın bu sezonki maçlarının ilk 15 dakikasında 16 gol atıldı ve bu, Premier Lig’deki herhangi bir takımın en ortak noktası.

Roy Hodgson’ın tarafı, son beş maçın dördünde 10 dakika içinde bir gol yedi, bu yüzden Brighton’ın burada hızlı bir başlangıç ​​yapması için iyi bir şans var.

4,5’ten fazla Brighton köşesi

Brighton, bu sezon Premier Lig’de maç başına ortalama 5,8 korner atıyor, bu da herhangi bir takımın en fazla beşinci oldu ve Aston Villa’ya karşı son maçında dokuzunu aldı.

Bu sezon maç başına 5,7 korner atan bir Saray tarafına karşı bir yüksek puan daha bekleyin, bu aynı zamanda Premier Lig’de en çok beşinci sırada.

medya

Betway’i ziyaret edin futbol bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply