Brooklyn Nets – Utah Jazz için en iyi 4 bahis

0

#BetYourWay ile NBA için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayalım.

Burada Jack Green’in dördü NBA alır -e Brooklyn Nets ve Utah Jazz arasında Çarşamba günkü maçı düşünün.

Utah Jazz (-10)

Bu potansiyel bir NBA Finalleri eşleşmesidir, ancak Nets’in Çarşamba gecesi Kevin Durant (hamstring) ve Kyrie Irving (kişisel nedenlerle) ile yarışabileceğini görmek zor.

James Harden, Brooklyn’i Salı günü Portland Trail Blazers karşısında bir galibiyete taşıdı, ancak Batı’daki en iyi takımla yüzleşmek için hızlı bir dönüş, eski MVP için bile çok zor bir test gibi görünüyor.

All-Star arasından bu yana Jazz 4-2 gerideyken sezon için 31-11’e yükseldi. Evlerinde 16-2, net reytingde lige liderlik ediyorlar ve Chicago Bulls karşısında 120-95 galibiyetle geliyorlar.

230,5 puandan fazla

Nets herhangi bir takımın altıncı en çok sayıya izin verirken, NBA’de maç başına sayı bakımından üçüncü olduğu göz önüne alındığında, Jazz’ın burada çok gol atmasını beklemek güvenli.

Brooklyn, en iyi üç hücum oyuncusundan ikisi olmasa bile bu toplama kendi payını katmalıdır.

Sezonun çoğunda Durant olmasa da ligin en iyi gol atan hücumuna sahipler ve Utah son 10 maçında ortalama 117 sayı yedi.

Donovan Mitchell 26,5 puandan fazla

Mitchell, bu sezon maç başına 25.4 sayı atan Jazz’ın lideri ve son yedi maçında 29.9 sayı ortalamasıyla harika bir formda.

Yıldız şutör gard, arka arkaya üç maçta 30’dan fazla gol attı ve sıcak serisini Nets’in yıldızdan daha az savunmasına karşı devam ettirmeli.

Mike Conley 5.5 asist altında

Conley, Utah’ın baş kolaylaştırıcısı ve bu sezon maç başına ortalama 5.5 asist yaptı, ancak son oyunlarda çok daha fazla golcü olarak kullanıldı.

Deneyimli oyun kurucu, son altı maçında ortalama 4,2 asist yaptı ve bu yarışmalardan sadece birinde altı asiste ulaştı.

Betway’i ziyaret edin NBA oranları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply