Çarşamba gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Chicago Bulls (-5) – Minnesota Timberwolves

Bulls, Doğu Konferansı’ndaki playoff noktalarına geçmek için son beş maçından dördünü kazandı ve Çarşamba gecesi Timberwolves ile buluşması, güçlü gidişatlarını sürdürmek için iyi bir fırsat.

Minnesota 29. sıradainci NBA’de net reytingde. Timberwolves son 10 maçın dokuzunu kaybetti ve son sekiz mağlubiyetinin yedisi en az beş puan farkla geldi.

Chris Finch’in takımı Salı gecesi Milwaukee Bucks’a 139-112 mağlup olurken Bulls, Houston Rockets karşısında son maçını 120-100 kazandı ve bundan önce fazladan bir gün dinlenmeye sahipti.

Toronto Raptors (+2,5) – Miami Heat

Toronto, son beşinde dördü olmak üzere 13 maçta dokuz galibiyetle sezonunu değiştirdi.

Salı gecesi Philadelphia 76ers’a kaybetmelerine rağmen, Raptors, Doğu’nun en iyi takımına karşı yakın durduktan ve MVP adayı Joel Embiid’i 18 puanda tuttuktan sonra cesaretlendirilmelidir.

Heat üst üste üç maç kazandı, ancak ondan önceki üç maçını kaybetti ve Tyler Herro, Goran Dragic ve Avery Bradley gibi sakatlıklar yaşayan birkaç oyuncuya sahip.

Oklahoma City Thunder (-1,5) – San Antonio Spurs

Spurs, 16-11’lik bir rekorla Batı’da beşinci sırada, ancak Çarşamba gecesi Oklahoma City’de ağır bir mağlubiyet bekliyorlar.

San Antonio büyük olasılıkla DeMar DeRozan, LaMarcus Aldridge, Rudy Gay ve çeşitli sakatlık ve sağlık nedenlerinden dolayı diğer dört oyuncudan yoksun olacak, Oklahoma City ise tam güce yakın olacak.

Thunder şimdiye kadar harika bir sezon geçirmedi ve 12-19 rekorunu geride bırakarak 12inci Batı’da, ancak geçen Pazar G-League’den iki tane geri çağırmadan önce yedi sağlıklı oyuncuya düşen bir takımı yenmeye yetecek kadar sahip olmalılar.

Phoenix Suns (-9,5) – Charlotte Hornets

Suns, son 14 maçın 12’sini kazanarak son 10 maçın 9’unu kazandı. Son üç maçın her biri en az 18 sayı farkla galibiyet oldu.

Şimdi Doğu’daki playoff maçına tutunan ancak son beş maçından üçünü kaybeden Hornets ile karşı karşıya geliyorlar, bunlardan en sonuncusu Utah Jazz karşısında 132-110’luk bir yenilgiydi.

Charlotte Batı Konferansı takımlarına karşı 5-7 rekora sahip ve 19. sıradainci NBA’de net reytingde Phoenix beşinci sırada yer alıyor.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply