Çarşamba gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Brooklyn Nets (-3,5) – Indiana Pacers

Nets, Şubat ayının ortasından bu yana Doğu Konferansı’nın en iyi takımı oldu ve son beş maçın her biri de dahil olmak üzere son 14 maçından 13’ünü kazandı.

Brooklyn’in o dönemdeki 13 galibiyetinin tamamı en az dört puanlık bir farkla geldi ve dikkat çekici bir şekilde tüm bunları eski MVP Kevin Durant’ın hamstring sakatlığı ile kenara çekilmesiyle yapıyorlar.

Pacers 17-21 ve son dokuz maçın yedisini kaybetti, bu yüzden yenilmesi gittikçe zorlaşan Nets takımı için küçük bir tehdit oluşturmalılar.

Philadelphia 76ers (+5,5) – Milwaukee Bucks

76ers, diz sakatlığı nedeniyle yıldız pivot Joel Embiid’i kaçırıyor, ancak Doğu Konferansı liderleri Çarşamba gecesi bunu yakın bir maç haline getirmeli.

Philadelphia’nın 18-3 iç saha rekoru, NBA’deki en iyisi ve Doc Rivers’ın takımı, Embiid’siz son ikisi de dahil olmak üzere son altı maçını kazandı.

Bucks aynı zamanda Doğu’nun en iyi takımlarından biri ancak son yedi maçın ikisinde yalnızca altı sayıdan fazla kazandılar ve bu, Embiid’in yokluğuna bakılmaksızın cesur bir Philly takımına karşı zorlu bir maç.

Charlotte Hornets (+6,5) – Denver Nuggets

Hornets, All-Star’dan bu yana üç maçını da kazandı ve Doğu Konferansı’nda 20-18’lik bir rekorla beşinci sıraya yükseldi.

En azından skoru deplasmanda (13-8) evinde olduğundan (10-8) daha iyi olan Nuggets’a karşı yakın tutmalılar.

Denver formda ama son altı maçın üçünde en az yedi puan kazandı ve rol oyuncuları Gary Harris ve Monte Morris bu maçta yer almayacak.

Los Angeles Clippers (-2.5) – Dallas Mavericks

Clippers, Pazartesi gecesi bu takımlar bir araya geldiğinde 109-99 kazandı ve bu rövanş maçında yine galibiyetle uzaklaşmalı.

LA bu sezon 13-9 deplasmanda ve Batı Konferansı takımlarına karşı 16-8 iken, Dallas evinde 10-9 ve konferans maçlarında 11-12 önde.

Mavericks iyi bir performans sergilediler ama yine de 19. sıradainci Clippers bu sezon net reytingde NBA’de beşinci sırada yer alırken, Serge Ibaka’nın Pazartesi günkü maçın dışında kalmasına neden olan belden sakatlıktan döndüğünü görebildi.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply