Çarşamba gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Denver Nuggets (-2) – Toronto Raptors

Raptors’ın hayal kırıklığı yaratan sezonu Pazartesi günü, üst üste 20 maç kaybeden Houston Rockets takımı tarafından yenildiği için yeni bir düşüş yaşadı.

Toronto şu anda dokuz maçlık bir mağlubiyet serisine sahip ve bu yenilgilerin altısı en az yedi puan farkla geliyor.

Nuggets son 11’in dokuzunu kazandı, NBA’de net reytingde altıncı oldu ve bu sezon Doğu Konferansı takımlarına karşı 12-6’lık bir rekora sahip oldu.

Chicago Bulls (-6) – Cleveland Cavaliers

Bulls bu sezon tutarsızdı ve Mart ayındaki 10 maçın 4-6 üstündeydi, ancak Çarşamba gecesi Ocak ayının sonundan bu yana mücadele eden Cleveland takımına karşı destek vermeye değer.

Cavaliers, All-Star’dan bu yana yedi maçından beşini kaybetti ve bu mağlubiyetlerden dördü en az 14 sayı farkla geldi.

NBA’deki en kötü net reytinge sahipler ve deplasmanda sadece 5-15 puan.

Charlotte Hornets (-3,5) – Houston Rockets

Pazartesi günü 20 maçlık mağlubiyet serisini kaçırmış olsalar da, Charlotte’a karşı galibiyetle Rockets’ın uzaklaştığını görmek zor.

Hornets 21-21 ile Doğu Konferansı’nda beşinci sırada ve son yedi maçın dördünü kazandılar.

Yıldız çaylak LaMelo Ball’u sezon sonu bilek sakatlığı nedeniyle kaybettiler, ancak yine de bu sezon Doğu takımlarına karşı 4-15 olan Rockets’ı rahatça yenecek kadar yeterli olmaları gerekiyor.

Utah Jazz (-6,5) vs Brooklyn Nets

Bu, potansiyel olarak NBA Finallerinin bir önizlemesidir, ancak Brooklyn’in sakatlık sorunları, Çarşamba gecesi maçının Jazz için tek taraflı bir galibiyet olacağı anlamına gelir.

Nets, sakatlık nedeniyle Kevin Durant’ı ve kişisel nedenlerden dolayı Kyrie Irving’i kaçırıyor. James Harden, onları Salı günü Portland Trail Blazers karşısında bir galibiyete taşıdı, ancak aynı zamanda mahvoldu ve Batı’nın en iyi takımıyla yüzleşmek için hızlı bir geri dönüş çok zor olacak.

Jazz, Ocak ve Şubat arasındaki 21 maçta 20 galibiyet serisinin ardından sakinleşti, ancak bu sezon hala 31-11, evinde 16-2 ve son maçında Chicago Bulls’u 120-95 yendi.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply