Çarşamba gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

New York Knicks (-4,5) – Orlando Magic

Knicks, arka arkaya üç çift haneli galibiyet kaydetti ve şimdi zorlu Sihirle karşı karşıya.

Orlando, Pazar gecesi Phoenix Suns’a karşı 109-90’lık bir galibiyet de dahil olmak üzere son 10 maçından sekizini kaybetti.

Bu yenilgilerin sekizi de en az altı puanlık bir farkla geldi ve Sihir 28. sıradainci NBA’de ortalama galibiyet marjında, bu yüzden farkı kapatmak için Knicks’i desteklemeye değer.

Boston Celtics (-4,5) – Atlanta Hawks

Celtics, son altı maçından dördünü kaybettiği için son zamanlarda şampiyonluk yarışmacıları gibi görünmüyordu, ancak Atlanta ile bu toplantıda tekrar yoluna girmeleri gerekiyor.

Şahinler arka arkaya dördü ve son sekiz mağlubiyetinden yedisini kaybetti ve son üç mağlubiyetinin tamamı çift haneli olarak geldi.

Celtics’e karşı son yedi maçını kaybettiler ve Nisan 2018’den beri Boston’da kazanamadılar.

Portland Trail Blazers (+3.5) – New Orleans Pelicans

Portland, Batı Konferansı’nda art arda beş galibiyetle dördüncü sıraya yükseldi.

Yıldız oyun kurucu Damian Lillard MVP seviyesinde oynuyor çünkü Trail Blazers son 10 oyuncunun sekizini kazandı ve Pelicans’a karşı tekrar destek vermeye değer.

New Orleans bu sezon 11 oturarak hayal kırıklığı yarattı.inci Batı’da 12-15’lik bir rekorla oynadılar ve Salı gecesi Grizzlies’i yenmeden önce 11 sayı veya daha fazla farkla üst üste üç mağlubiyet aldılar.

Golden State Warriors (+1) – Miami Heat

Warriors, Cleveland Cavaliers karşısında 129-98’lik bir galibiyetle geliyor ve son dört maçından üçünü Batı’da sekizinci sıraya yükselterek kazandı.

Golden State’in son 10 galibiyetinden sekizi en az 20 puan farkla elde edildi ve şu anda 10. sırada yer alıyorinci NBA’de net reytingde.

Miami, Şubat ayının başında dört maçlık galibiyet serisi ile sezonunu tersine çeviriyor gibiydi, ancak savunan Doğu şampiyonları bunu arka arkaya yenilgilerle takip etti ve şimdi son 14 maçından dokuzunu kaybetti.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply