Chacun Pour Soi’nin gerçek bir anlaşma olduğuna ikna oldum.

0

13:20

Açıcıya yeterince uzun süre baktım ve iniş yaptım Bob Olinger . Bugüne kadar yaptığı hiçbir şeyi yenemiyorum. Geçen sefer Naas’taki Grade 1 galibiyeti çok etkileyiciydi ve bu küçük alan ona bir Ballymore’dan daha çok uyacaktı. Her zaman iyi bir üne sahipti ve şimdi bunu yaşıyor.

13:55

Betway köşemin çoğu okuyucusu ne kadar sevdiğimi bilecek Maymunbalığı . O çok özel bir at ve bakması çok güzel. Gösterişli güzel görünmesinin yanı sıra, önyükleme yeteneğine de sahip. Bu sezon yenilmedi, geyik gibi zıplıyor ve her şeyi kolaylıkla yapıyor gibi görünüyor. Ayağa kalkarsa, o – Envoi Allen ile birlikte – haftanın bankacısıdır.

14:30

Kısrak şeklini seviyorum Cennet Bize Yardım Et Dublin Yarış Festivali’nde kazandı. O gün oradaydım ve onunla çok ilgilendim.

Formuna dönüp baktığımda, birkaç sezon önce Cheltenham’da kazandı ve hatta geçen sezon Supreme’de iyi koştu. Sırtında hiç ağırlığı yok ve büyük bir fiyata çok iyi koşabilir.

15:05

Noel’de ondan etkilenmemiş olsam da aşık oldum Chaucun For Self Leopardstown’da geçen ay.

Her zaman özel bir şeyin bu ekstra dokunuşunu kaçırdığını düşünmüştüm, ama Dublin Yarış Festivali’nde onun tarafından tamamen şımartıldım ve onun gerçek anlaşma olduğuna ikna oldum. Dokuz yaşında, yani bu sezon zirvede olacak ve eğer Betway Kraliçe Anne Şampiyonu Chase’i kazanacaksa, bu olacak.

Daha büyük bir fiyata, onun istikrarlı arkadaşı olduğunu düşünüyorum. Cilaos Zımpara bir kraker çalıştıracak. O çok zeki ve çok hızlı bir at. Son başlangıcında Daly Tiger’ı istediği kadar kolay yenerken çok iyiydi ve Willie Mullins büyük bir yarışta koşamayacağını düşünürse yarışta olacağını sanmıyorum.

15:40

Her zamanki gibi, kros yarışı, kısa fiyatlı bir favori olmasına rağmen çözülmesi gereken bir bilmecedir. Easysland .

Bununla birlikte, ikinci yıl için kazanması gerektiğini söyledi. Bu çok zor bir yarış ve bazı atlar dalgalanmaları ve kıyıları seviyor ve o da onlardan biri. Ayrıca sırtında çok deneyimli Felix De Giles var. Grand National için fazlasıyla ağırlığı var, bu yüzden bence bu gerçekten onun Altın Kupası.

16:15

Büyük Yıllık, bu yıl Cumadan Çarşambaya taşındı, genellikle Festivali kapatıyor, bu yüzden haftanın ortasında görmek garip olacak!

Tüm bu engellerde olduğu gibi, JP McManus’un sahip olduğu atlardan çok uzaklaşmamalısınız. Bunun için hedef alınacaklarını ve bu günden itibaren tüm sezon geriye doğru çalışacaklarını biliyorsunuz.

Entoucas Henüz çitlerin üzerinden skor cetveline girmedi, ancak ördeğini burada kırarsa bu onun bağlantıları için önemli olmayacak. Bu sezon ortalamanın üzerinde acemiler ve rekabetçi engellerde iyi koşuyor ve bu deneyim ona büyük katkı sağlayacak.

16:50

Geçmişte bir Willie Mullins dışındayken kazanma tecrübemden, ilk tercihi atlarının bu yarışta kötü bir geçmişe sahip olduğunu biliyorum.

Ancak bu rekorlar kırılacak ve bu yıl pekala kırılabilirler. Kilcruit Paul Townend altında nispeten kısa bir fiyatla satışa sunulacak.

İlk çağrıyı alan Patrick Mullins’in seçilmiş bineği olacaktı ve bu çok etkileyici. Geçen sefer çok iyiydi ve bazılarının yarışın dağıldığını söyleyebileceğini biliyorum, ancak yarış her zaman dağıldı ve onun yaptığı tarzda kazanmak için iyi bir at gerekir. Ortalamanın üzerinde ve çok iyi olabilir.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply