Cheltenham 4. Gün İDDAA TAHMİNLERİ

0

13:20 – TRITONIC

Juvenil bölümü bu sezonun büyük bölümünde İrlandalılar tarafından yönetildi ve bu yarışta çok güçlü bir eli var.

Ancak, bu arada İngiliz eğitimli Triton geçen sefer Kempton’da kazandı. Sanırım Cheltenham tepesini ve bu yarışın daha hızlı bir atlayıcıdan çok dörtnala giden bir kaleci olduğu gerçeğini seveceğini düşünüyorum.

Flat’te 99 olarak derecelendirildi, bu yüzden açıkça çok iyi ve antrenörü Alan King için bir Cheltenham Festivali kazananı daha olması harika olurdu.

13:55 – GANAPATHI (her yön)

County Engelinde Willie Mullins’den çok uzağa bakamazsınız ve şaşırtıcı olmayan bir şekilde, onun iki koşucusuna indim.

Ganapathi 140 puanla çok iyi engelli görünüyor. Geçen sefer Leopardstown’da 1. Sınıfta büyük bir göz alıcıydı ama açıkça 2m 6f kalmamıştı ve bu hızlı koşu 2m’ye geri dönüş ona uygun olacak. Zayıf görünen bir yenilenmede fantastik iddiaları var.

Onun istikrarlı arkadaşı Kaptan Kanguru ayrıca büyük bir fiyata iyi gidebilir. Sanırım daha iyi bir zemin ve nişan almak için hızlı bir tempo bekliyordu, böylece şansını aşabilecekti.

14:30 DOYEN SOKAKLARI (her yön)

Bu yarış, tüm haftanın çözülmesi en zor bulmacalardan biridir. Pek çok koşucu için dava açabilirsiniz, ancak Doyen Sokakları Ekim ayında Cheltenham’da iyi bir galipti ve Perşembe günü Grade 1 Stayers ‘Hurdle’ı kazanan Flooring Porter’ı yendi.

Kazandıran kurs formuna sahip, savaş sertleşmiş ve uygun bir fiyata bir yere koşabilir.

15:05 KAYIP DÖNÜŞÜM

Cheltenham Gold Cup, haftanın zirvesidir ve piyasanın başındakilerin çoğu için bir durum oluşturabilseniz de, geçen yılki üçüncü Lostintranslation bana göre pahalı görünüyor.

Bahar zeminini seviyor, Cheltenham’da iyi gidiyor ve bu sezon yenilgileri için geçerli mazeretleri var. En son geri dönüş koşusu için gelecek ve Betway dört sıra ödeyerek bunlardan birine gizlice girebilir.

15:40 KIRMIZI HİNT (her yön)

Hunters ‘Chases konusunda uzman değilim ama bu yolu beğendim Kırmızı Hintli son mola için bir puan kazandı. Bu bahçe bu alanda iyi bir başarı elde etti ve piyasadaki son destek iyi bir gösterge olabilir.

16:15 ELİMAY

Elimay birçok kişi tarafından haftanın kesinliklerinden biri olarak adlandırıldı ve kurşun geçirmez olduğundan emin olmasam da, kesinlikle yenilmesi zor olacak. İyi bir atlamacı ve rekoru, kısrakların kovalamacalarında üçten üçü. Bu sezon harikaydı ve Allaho’ya olan ikincisi çok iyi okuyor.

Daha büyük bir fiyata, Sos iyi koşabilir. Geçen sezon üst üste dörde kadar olan yarışları nasıl kazanacağını biliyor ve bu yarıştan geriye doğru çalışıyor olabilir.

16:50 GENTLEMAN DU MEE (tek yön)

Beyefendi Du Mee Şubat ayında Naas’ta Willie Mullins için kazandığı tek maçta oldukça etkileyiciydi.

Belli ki bu yarış için hedef alındı ​​ve hatırlanması gereken bir isim olan inanılmaz genç sürücü Simon Torrens’i ayarladılar. Maruz kalmamış ve bu tür bir ırk için gereken deneyime sahip olmayabilir, ancak açıkça yetenekli.

Çok büyük bir fiyata, Senden ne haber iyi bir yarış yapmalı. İyi bir Cheltenham formuna sahip ve piste döndüğünde çok uygun olacak. Sürücü Luca Morgan’la da çok iyi anlaşıyor.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply