Cuma gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Phoenix Suns (-4,5) ile Toronto Raptors

The Suns, Batı Konferansı’nda son 12 maçında elde ettiği dokuz galibiyetle ikinci sıraya yükseldi ve son dört galibiyetinin tamamı çift rakamlarla geldi.

Phoenix, bu sezon NBA’de en iyi deplasman rekoruna (14-6) ve ligin üçüncü en iyi net reytingine sahip.

Perşembe günü son 10 maçın dokuzunu kaybeden ve deplasman gardiyanı Norman Powell’ı değiştiren Raptors ile karşılaştıklarında rahat bir galibiyet bekleyin.

Portland Trail Blazers (-12) – Orlando Magic

Orlando, Perşembe günkü son takas tarihi öncesinde kadrosunu havaya uçurarak Nikola Vucevic, Evan Fournier ve Aaron Gordon’da üç önemli oyuncuyu elinden aldı.

Magic, bu oyuncularla bile 15-29’du ve son 13 maçın 11’ini kaybetti ve odaklarını gençlik yoluyla yeniden inşa etmeye kaydırdıklarından şimdi daha da kötüleşecekler.

Trail Blazers, Doğu Konferansı takımlarına karşı 11-6 da dahil olmak üzere bu sezon 26-18 arasında ve bu, tükenmiş Magic’e karşı onlar için büyük bir galibiyet olmalı.

Dallas Mavericks (-4,5) vs Indiana Pacers

Mavericks son 11 maçta 8-3 geride kaldı ve son iki yarışmayı 132-92 ve 128-108 kazandı.

Bir başka tek taraflı galibiyet, son 14 maçın dokuzunu kaybeden ve Doğu’daki sıralamalarda daha da aşağı kayan Pacers’a karşı muhtemelen görünüyor.

Nate Bjorkgren’in takımı, bu sezon daha güçlü Batı Konferansı’ndaki takımlara karşı sadece 7-10 ve Indiana’da oynadıkları son yedi maçın altısını kaybetmiş olan evinde 8-12.

Cleveland Cavaliers (+5,5) – Los Angeles Lakers

Lakers, LeBron James ve Anthony Davis ile sakatlıktan dolayı mücadele ediyor. Suns ve Pelicans’a iki 17 sayılık yenilgi de dahil olmak üzere arka arkaya dört maç kaybettiler.

Sezona güçlü bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, savunan şampiyonlar Şubat ayının ortasından bu yana 7-11 geride kaldı ve kadrolarının mevcut durumu, Cavaliers’a karşı bu yayılmayı kapsayacaklarına güvenilemeyeceği anlamına geliyor.

Cavs, Doğu Konferansı’nın dibine yakın bir yerde çalışıyor, ancak son beş maçından üçünü kazandılar ve burada, özellikle Kevin Love ve Collin Sexton küçük sakatlıklardan dönerse, burada başka bir zafer kazanma şansına sahipler.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply