Cuma gecesi için 4 seçim ve tahmin

0

Betway Insider’ın 2020-21 NBA sezonu boyunca ipuçları için NBA seçimleri ve tahminler sayfası.

Oklahoma City Thunder (+10.5) – Milwaukee Bucks

Bucks, sezon başlamadan önce Doğu Konferansı’nı kazanmak için ortak favorilerdi, ancak şu anda biri Thunder’a karşı olmak üzere arka arkaya beş mağlubiyetle kötü mücadele ediyorlar.

Bu beş mağlubiyetin üçü çift haneli olarak geldi ve Milwaukee’nin bu sezon Batı Konferansı takımlarına karşı 4-6’lık bir rekoru var.

Thunder sadece 11-17 arasında, ancak bu sezon Milwaukee’yi çoktan yendikleri ve son dokuz maçında yalnızca bir kez çift haneler kaybettikleri için onlarla puan almaya değer.

Phoenix Suns (-3,5) – New Orleans Pelicans

Suns, Salı günü Brooklyn Nets’e son maçını 128-124 kaybetti, ancak bir şampiyonluk yarışmacısına verilen küçük bir yenilgi, sizi Cuma gecesi Phoenix’i desteklemekten caydırmamalı.

Monty Williams’ın kadrosu bu mağlubiyetten önce arka arkaya altı galibiyet almıştı – en az dokuz puan farkla dördü – ve şu anda Batı’da beşinci sırada yer alıyor.

Pelicans tüm yıl tutarsızdı ve üçü çift haneli olmak üzere son beş maçından dördünü kaybetti.

Toronto Raptors (-2,5) – Minnesota Timberwolves

Toronto, Perşembe gecesi Bucks karşısında büyük bir galibiyet kazandı, yani son 10 maçından yedisini Doğu’da 6. sıraya yükselterek kazandı.

Raptors’un son yedi galibiyetinin tümü en az altı puanlık marjlarla geldi ve şimdi sezona yavaş bir başlangıcın üstesinden geldikten sonra NBA’deki en iyi dokuzuncu net reytinge sahipler.

Toronto için 7-22’lik bir rekorla Batı’nın en altında olan ve son 10’undan sekizini kaybeden Timberwolves karşısında bir galibiyet daha bekleyin.

Utah Jazz (-4) – Los Angeles Clippers

Jazz, arka arkaya dokuz galibiyet ve son 21 maçtan 20 galibiyetle NBA’in en sıcak takımı.

Son dokuz galibiyetlerinin sekizi çift hanelerle elde edildi ve bu takımlar Çarşamba gecesi en son karşılaştıklarında Clippers’ı 114-96 yendiler.

Clippers bu maçtan önce arka arkaya dört maç kazanmıştı ve buradaki yorgunluk, zorlu bir arka arkaya ikinci maçta Utah için bir faktör olabilir, ancak Jazz şu anda NBA’deki diğer tüm takımların bir seviye üzerinde. ve sadece dört puan verirken desteklenmelidir.

Betway’i ziyaret edin NBA bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply