Cuma günü size 10 bin sterlin kazandırabilecek atlar

0

medya

13:50 CHELTENHAM

Peterborough Chase, genellikle Huntingdon’ın her zamanki evinde son 10 yenilemeden dördünü kazanan Nicky Henderson tarafından hedef alınır.

Pazar günü Huntingdon’ın fikstürünün terk edilmesinin ardından yarış, Cheltenham için geçen yılın birincisi de dahil olmak üzere sekiz güçlü saha ile yeniden düzenlendi. Birinci sınıf – Henderson tarafından eğitildi.

Onun istikrarlı arkadaşı MISTER FISHER şüphesiz alandaki en klas at olduğu için daha çekici bir öneridir. Bununla birlikte, bu at, geçen ay Cheltenham’da hiç seyahat etmediği ve yukarı çekildiği kötü gösterisinin ardından bir kurtarma görevinde.

Geçen sezon Marsh Chase’de dördüncü oldu ve bu, potansiyeli olan atlar açısından standardı belirliyor.

En beğenilenler çözülmüş onun dışında da değil. Onun için en büyük endişe, atlayışının onu hayal kırıklığına uğratması ve bunu kendisi için yapması gerekenden daha zor hale getirmesidir.

O, Ekim ayında rekabetçi bir handikapta en yüksek ağırlıkta dördüncü oldu ve bence büyük bir yarışa koşacak.

14:40 BANGOR

Bu yarışta en çok oy alan attan 20 lb daha düşük puan alırken, RAGAMUFFIN hala çok hafif bir şekilde yarışıyor ve görünüşe göre olgunlaşmaya başladı.

Son zamanlarda Ffos Las’da çok iyi kazandı ve bu büyük ölçüde açığa çıkan saha ile ilerlemesine devam etmesi için ona bir şans verecektim.

Uygulama uzun zamandır 2 metreden fazla geriye gitmek istiyormuş gibi görünüyor. Bu gezide 18 aylık ilk koşusunda büyük bir yarış koşabilir.

15:00 CHELTENHAM

Kros parkuru, belirli atlarda gerçekten gelişme sağlayabilir ve BEAU DU BRIZAIS geçen ay bu kursta tam evde görünen bir program.

Bu onun ilk denemesiydi ve çitlere çok iyi gitti, boyunca güçlü bir şekilde seyahat etti. Kaçak lider eve dönerek bu kadar geniş bir avantaja sahip olmasaydı, galiba kazanacaktı.

Burada daha belirgin bir şekilde sürülmeli ve bu yarışta şansa ihtiyacınız olsa da, Michael Nolan’ın altında çok iyi gideceğini düşünüyorum.

Biraz boyun ayrıca geçen sefer Punchestown Banks kursunu iyi almış. İki yıl önce Grade 2 Florida Pearl Chase’i kazanan bu at, reytingleri düşürdü ve çok uzakta olmayabilir.

15:35 CHELTENHAM

Son ayak, 25lb’nin yarışta üst ve alt dereceli atları böldüğü 3 metrelik bir handikap engelidir ve listenin en altına doğru çok iyi gideceğini düşündüğüm bir tane vardır.

TEDDY’E GEL hala maruz kalmamış ve çok hafif bir şekilde yarışıyor. Bir avuç engelli yarışta iyi koşuyor, ancak her zaman 3 metreye çıktığında gelişeceğini göstermiş.

O, şüphesiz Sam Twiston-Davies tarafından arkadan atılacak ve geç oynanacak güçlü bir gezgin at. Rekabet edebilmek için birçok şeyi geliştirmesi gerekiyor, ancak bu onun ulaşamayacağı bir yerde değil.

Hoşçakal Dansçı Bu yarışı geçen yıl 1 lb daha yüksek bir notla kazandı ve o zamandan beri hedefin bu olduğundan şüpheleniyorum.

2020’de formda değildi, ancak geçen sene olduğu forma geri dönerse iyi gidebilirdi.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply