Cumartesi fantezilerim ve 4 Kazanmak için seçimlerim

0

Cheltenham yaklaşırken heyecan gerçekten artmaya başlıyor.

Tarihsel olarak, önümüzdeki iki hafta sonu, yardalar Cheltenham için hazırlanırken biraz daha sessiz, ancak hem Kelso hem de Newbury’de iyi kartlar var.

Cumartesi

Görmeyi dört gözle bekliyorum Canım yine 13: 30’da Kelso’da. Sanırım oraya gitmiş olsaydı Supreme gibi bir yarışta iyi koşabilirdi, ancak bağlantıları bu yıl Cheltenham’ı kaçırmayı tercih etti ve bu, bu büyük ata kazanç sağlayabilir.

Geçen sefer Ascot’ta iyi bir galipti. O gün üçüncü gün, iki hafta önce Newbury’de iyi bir handikap engeli kazanan Soaring Glory idi, bu yüzden form yığıldı. Her yerde kilo vermesi gerekiyor, ama o iyi bir at ve birinci sınıf olabilir.

Kumaş Kapak Ladbroke’un gerçekten iyi bir kazananıydı ve o zamandan beri ideal Grand National galibini ararken pek çok insanın ağzından çıktı. Sanırım son çıktığı haliyle aynı formdaysa, o zaman Kelso 14:40’ta Premier Chase’de bolca dövülür.

Hitman büyük bir bedel olmayacak, ama çok akıllı ve bence geçen seferki düşüşünün ardından sezonu tekrar yoluna koyacak. En son aşağı inerken Scilly Adaları’nda koşuşturuyordu ama gerçek bir oyuncu olacakmış gibi görünüyordu. Newbury’de 15:40’ı Bryony Frost’un altında kazanırsa Aintree’ye gidecek gibi görünüyor.

Ross eyerleri Bir Fraoch Mor 14:48 Navan’da. Bir süredir ilk kez geri koşuyor, ancak hep böyle bir yarışı kazanabileceğini düşünmüştük. Son başlangıcında ayağa kalktı ve o zamandan beri evinde kıkırdadı, bu da onu yoldan çıkardı.

Ama son zamanlarda evinde iyi formda ve rock and roll yapmaya hazır olduğu için onu devam ettirmek için sabırsızlanıyoruz! Ne yaparsa yapsın, kendini geliştirecektir.

4 Kazanmak

13:50 Newbury – Büyük Sancy

Geçen sefer hayal kırıklığı yaratıyordu, ama o zamandan beri kapalı olduğu için bir şeyler açıkça yanlıştı.

Paul Nicholls, atları hedeflerine hazırlamakta harikadır ve Paul’ün son dokuz yenilemeden beşinde kazandığı bu yarış için seferber olmuş gibi görünüyor.

14:05 Kelso – Flash Collonges

Harry Cobden, jokey şampiyonası için Brian Hughes’u kovalıyor, bu yüzden her yolculuğunda mutfak lavabosunu fırlatacak. Bu at gelişiyor ve şu anda bu sezon dörtten iki. Henüz işaretinde bir kilometre olabilir.

15:05 Newbury – Gastara

Geçen sefer Sandown Park’ta iyi bir üçüncü oldu ve Sopran Thor’un arkasında bitirdi. O koşu için gelişecek ve bu daha iyi zemini beğenebilir. Engelin sağ ucunda ve sırtında çok iyi bir binici var.

15:15 Kelso – Shunter

Emmet Mullins onları temiz hava almak için İngiltere’ye göndermez. Kasım ayında Cheltenham’da iyi bir galipti ve geçen sefer İrlanda’da iyi bir üçüncü oldu. Rakipleri için fazla iyi olabilir.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply