Cumartesi günkü maçlar için 5 futbol tüyosu

0

medya

Bu sezon Will Rook’un futbol tüyolarına her hafta 10 sterlinlik bir hisse yatırmış olsaydınız, 270 sterlin kâr elde edersiniz.

medya

Bournemouth, Luton’u yenecek

Bournemouth, geçtiğimiz hafta sonu evinde Millwall’a 1-1 berabere kaldı, ancak bu sezon Vitality Stadyumu’ndaki tüm müsabakalarda 12’de sadece bir maç kaybetti.

Kirazlar bu maçtan önce altıda beşini kazandı ve Cumartesi günü üç sayı daha alabilir.

Luton son altı deplasman maçından iki sayı aldı ve bu süreçte sadece iki gol attı.

Norwich, Cardiff’i yenecek

Norwich, son sekizinde aldığı altı galibiyetin ardından Şampiyonanın zirvesinde şu anda dört puan açık.

Kanaryalar bu sezon ligde yedi galibiyet ve 11 deplasman maçından birini berabere kalarak Şampiyonanın en iyi seyahat rekorunu elinde bulunduruyor.

Cardiff, bir aydan kısa bir süre önce Norwich’teki 2-0’lık mağlubiyet dahil olmak üzere dört maç kaybetti.

Accrington, Gillingham’ı yenecek

Gillingham, geçtiğimiz hafta sonu ligin alt oyuncusu Burton tarafından 1-0 yenildi ve tüm müsabakalarda son yedi maçından altısını kaybetti.

Gills, geçen ay bu koşunun bir parçası olarak evinde Accrington’a 2-0 yenildi, bu yenilgilerin dördü de yolda geldi.

Accrington, geçen sefer Charlton’ı 2-0 yendi ve şu anda ligdeki herhangi bir takımdan daha az oyun oynamış olan League One’da play-off pozisyonunda yer alıyor.

Oxford, Northampton’ı yenecek

Oxford, dokuz maç önce Swindon’a yapılan derbi yenilgisinden bu yana tüm yarışmalarda yenilmedi.

Karl Robinson ekibi, bu koşunun bir parçası olarak, mücadele eden Burton ve Plymouth’a karşı arka arkaya deplasman maçları da dahil olmak üzere, spinde beş maç kazandı.

Küme düşme tehdidi altındaki Northampton son altı maçından dördünü kaybetti ve bu sıralama sırasında dört kez gol atamadı.

Southend Grimsby’yi yenecek

Ligin dibi Southend nihayet sezona korkunç bir başlangıcın ardından başladı ve burada kendilerini masanın dibinden kaldırmak için harika bir fırsat yakaladı.

Karidesçiler, geçen ay Grimsby’ye karşı 3-1 galibiyet de dahil olmak üzere son altı lig maçından birini dört kazandı ve ondan önce tüm sezon sadece bir galibiyet elde etmesine rağmen berabere kaldı.

Southend’in bir puan üzerinde olan ikinci-dip Grimsby’nin başı her türlü belada. Mariners, son beş maçından bir puan aldı ve ziyaretçilerinden iki maç daha fazla oynadı.

medya

* Oranlar değişebilir.

Betway’i ziyaret edin futbol bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply