Cumartesi günkü maçlar için 5 futbol tüyosu

0

medya

Bu sezon Will Rook’un futbol tüyolarına her hafta 10 sterlinlik bir hisse yatırmış olsaydınız, 260 sterlin kâr elde edersiniz.

medya

Norwich, Barnsley’i yenecek

Şampiyona liderleri Norwich, tüm yarışmalarda dokuz galibiyet ve son 11 maçından birini berabere kaldı.

Kanaryalar, bu koşunun bir parçası olarak Ocak ayının başlarında evinde Barnsley’i 1-0 yendi ve Coventry’deki FA Cup üçüncü turunda Şampiyonluk muhalefetini yendi.

Barnsley son dört maçından üçünü kaybetti ve o dönemdeki tek galibiyetleri kupanın bir önceki turunda League Two Tranmere’ye karşı geldi.

West Ham, Doncaster’ı yenecek

West Ham, Salı günü West Brom’u 2-1 yenerek tüm müsabakalarda üst üste dördüncü ve yenilgisiz altıncı galibiyetini kaydetti.

David Moyes’in tarafı, Londra Stadyumu’nda Premier Lig liderleri Manchester United’a karşı son 11 maçından sadece birini kaybetti ve alt ligdeki rakiplere karşı son 11 kupa maçından sekizini kazandı.

League One Doncaster, Premier Lig takımlarına karşı son sekiz kupa beraberliğinin her birini kaybetti.

Crewe, AFC Wimbledon’u yenecek

Dördüncü sıradaki AFC Wimbledon, son sekiz lig maçında sadece bir puan aldı – League One’daki diğer tüm takımlardan daha az.

Glyn Hodges’ın tarafı, ligde o dönemde bir maç kazanamayan tek takım ve Salı gecesi Portsmouth tarafından 4-0 mağlup edildi.

Crewe, tüm müsabakalarda son 10’unda yenilmedi ve evinde son altı maçından beşini kazandı.

Peterborough Ipswich’i yenecek

Peterborough, hafta ortasında play-off ümitleri Charlton’ı yenmek için arkadan geldiklerinde, dönüşte üç galibiyet elde etti.

Darren Ferguson’un tarafı, tüm müsabakalarda son yedisinde yenilmedi ve ev sahiplerinin kötü ev formundan yararlanmak için harika bir bedel.

Ipswich, Portman Road’daki son beş maçından dördünü kaybetti ve bu sıralamadaki tek galibiyetleri ligin dibi Burton’a karşı geldi.

Oxford, Bristol Rovers’ı yenecek

Oxford, tüm yarışmalardaki beş üst üste galibiyet ve yenilgisiz dokuz maçın ardından bu noktaya geldi.

Karl Robinson’un tarafı, bu koşu sırasında alt altı tarafı Northampton, Wimbledon ve Burton’ı mağlup etti ve buraya bir tane daha ekleyebilir.

Bristol Rovers, tüm müsabakalarda arka arkaya dört maç kaybetti.

medya

* Oranlar değişebilir.

Betway’i ziyaret edin futbol bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply