Cumartesi günü izleyecek atlarım

0

medya

Geçen hafta sonu

Söylemeliyim, beni şaşırtmadı Her biri İçin Öz Cork’taki Dağlık Yolda.

Demek istediğim, işi bitirdi ve Cheltenham’dan geri döneceği için hiçbir yerde mükemmelliğe yakın olmamıştı, ama başından beri biraz işçiydi.

Yarışı kolayca yatıştırdı, ancak yine de Betway Şampiyonu Chase kazanmak için kendini geliştirmesi gerekiyor. Daha sonra Noel’de Leopardstown’da – geçen sezon yenildiği yerde – görülecektir – ancak onu Mart ayındaki büyük hedefi olarak değerlendiriyorsam çok daha iyi bir performans sergilemesi gerekiyor.

John Durkan’ı pek görmedik, ama açıkça gördük ki, Min tekrar kazandı.

Bu yarışı üç yıl boyunca sıçrama ile kazanmak büyük bir başarı ve yaptığı tüm bağlantılarından çok memnun oldum. Kariyerinde biraz küçümsenmiştir, ancak sicilinde hata yapamazsınız. Asla çok uzakta değildir ve her zaman elinden gelenin en iyisini yapar.

Tornado Flyer da yarıştan çıkarılacak biriydi. Her şeyi kağıt üzerinde yapmak istedi ama açıkça gelişiyor ve Willie’nin sezon bitmeden onun için bir yarış bulacağına şüphe yok.

Cumartesi Cheltenham

Yavaş yavaş kesinlikle açıcının tüm dayaklarını alacak.

Warwick’teki ilk çıkışında çok iyi görünüyordu ve sekiz gün sonra Cheltenham’da iyi bir saniye ile bu koşuyu destekledi. Kâğıt üzerindeki en güçlü yarış gibi görünmüyor, bu yüzden sadece son çalışmasından aynı seviyede formu yeniden üretmesi gerekiyordu.

O büyük bir fiyat olmayacak, ama yardım edemezsin ama görmek için heyecanlan. Chantry Evi yine 12: 40’ta. Geçen sezon Supreme’de iyi bir üçüncüydü ve geçen ay Ascot’ta çitler üzerinden ilk denemesinde notu geride bıraktı.

Muhtemelen İngiltere’deki en heyecan verici acemi kovalayıcı ve bir dahaki sefere şüphesiz sınıfa girmeden önce kemerinin altında bir galibiyet daha elde etmek isteyecek.

Sık sık Gary Moore açmaz, bir atın ‘şimdiye kadar eğittiği en iyisi’ olduğunu söyler, ancak buna ikna olmuştur. Tanrım 15:00.

Herkes Triumph Hurdle’da olanların tamamen farkındadır ve burada Şampiyon Engeli hayalini canlı tutmak için bir galibiyet Moore’un adaletine hizmet edecektir. Umarım yaparlar.

Nasıl sürüleceğini biliyorsunuz – yarışta çok sayıda kalan var – bu yüzden arkadan gelenler için taktik bir olay olacağını hayal edebilirsiniz.

Doncaster Cumartesi günü

Hakkında çok konuşuldu Monmiral İngiltere’deki ilk çıkışını yapmadan önce.

O gün çok iyiydi ama artık bir cezası var. Performansına bir çizgi koymak isterim Şanlı Zoff son kez çıktı. Çok kısa bir fiyata dövüldü, ama çok hevesliydi ve yerleşmeyi öğrenirse çok büyük bir yarışa gireceğini düşünüyorum.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply