Cumartesi günü size 10 bin sterlin kazandırabilecek atlar

0

medya

13:50 CHELTENHAM

Caspian Caviar Gold Cup, yarış kartında ilk sekize sahip atların tümü ile son zamanlarda bu yarışın tartışmasız en güçlü sürümüdür.

Ancak şovdaki büyük reytinglere ve büyük isimlere rağmen, son 10 galipten sadece üçü 11’den fazla taş taşıdı. Yarışın her zaman koşma şekli yılın zamanında düşük yarış ağırlıklarına sahip atlara her zaman büyük bir avantaj sağlıyor ve bence bu yıl da farklı olmayacak.

Bu dirseği takmak ve bana çekici geliyor ANNIE MC Old Roan’da bu sezon geri dönüş koşusunda çok uzun bir yol koştu. Bu yarışın formu iyi işliyor ve bu görev için olacağı kadar hazırlıklı olamazdı. İlginç bir şekilde, o da o yarışta gerçekten iyi desteklenmişti. Sadece bir kez Cheltenham’da koştu ve Marsh’da 65 boy ile dövülürken, önerilenden çok daha iyi koştu.

Cepage uygun şekilde ayarlanmış koşullarla da iyi çalışmalıdır.

İyi Çocuk Bobby bu arada, göz kulak olmaya değer.

14:25 CHELTENHAM

Albert Bartlett denemeleri genellikle yarıştaki en iyi at tarafından değil, bol yarış tecrübesine sahip atlar tarafından kazanılır. Bu nedenle gerçeği İYİ YAPMAK Kemerinin altında çok sayıda koşusu olması, çekiciliği olduğu anlamına gelir.

Geçen sefer Gowran’da kazandığı çok daha düşük bir yarış olmasına rağmen, iki milden fazla hızlandı ve antrenörü onu ilk kez bir mil yukarı çıkardı. Nasıl yapacağına dair birçok soru var, ama o formda ve iyi.

Pat’in Fantezi Geçen sefer kazanmadan önce bir yaş aldı ve bu geziyi şimdiden takdir edecek.

15:15 DONCASTER

Nicky Richards geçen yıl bu yarışı kazandı ve bu yıl emektarları eyerlendiriyor CHILDWELL Son kez Kelso’da üçüncü olduğunda içinde hala hayat olduğunu gösteren kişi.

Ocak ayındaki listeli kovalamacasında üçüncüsü, rakiplerinin çoğunun son 12 ayda masaya getirebileceğinden daha güçlü bir form parçası.

Singlefarmpayment 2016’dan beri kazanamadı, ancak hiç şüphesiz iyi seyahat edecek ve eve döndüklerinde ortaya çıkacak. Yıllardır görevlerinin en kolayı bu, bu yüzden yeni bahçesine ikinci kez başladığında nasıl devam ettiğini görmek ilginç olacak.

15:35 CHELTENHAM

Görmeyi dört gözle bekliyorum CROSSGALESFAMGAME Mares’in Handikap Engelinde.

Henüz tam potansiyelini göstermedi, ancak 125 puanla engelli kalıyor. Bu, yarış ağırlığının çok düşük olduğu ve sadece 10 taş taşıdığı anlamına geliyor.

Düşen her yağmuru da takdir edecek. Geçen sefer Wincanton’da çok çabuk buldu ama en iyi işini geç yaptı ve kitapta iyi bir şekli var.

Dolar Yazdırma şimdi de geç kazananlar arasında kendi bahçesinde büyük bir yarış yapabilir.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply