Cumartesi için 4 seçim ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın 2020-21 NHL sezonu boyunca en iyi bahisler için NHL tahminler sayfası.

Montreal Canadiens, Ottawa Senatörlerini yenecek

Vancouver Canucks’ın en son maçında geri dönmesine neredeyse izin veren bir üçüncü periyot, Canadiens’in bu sezon Ottawa Senatörleri ile yaptığı ilk maçta kanadı. Ya da belki Senatörleri ciddiye almadılar.

Sorun ne olursa olsun, şimdiye kadar gördüğümüz baskın Kanadalılar bu dizinin ilk yarısında görünmedi.

Maple Leafs’e karşı oynanacak maçtan üç gün önce Cumartesi günü gemiyi düzeltme fırsatına sahip olan Montreal, bunun için çok daha motive bir takım olmalı.

New York Adalıları Pittsburgh Penguins’i yenecek

Ne Penguenler ne de Adalılar bu sezon şimdiye kadar dünyayı ateşe vermiyor, ancak New York son sezonlarda Pittsburgh’un numarasına sahip.

Evgeni Malkin, şutlarının sadece yüzde beşinde çok daha uzun süre gol atamayacak, bu yüzden Penguenler için bir hücum patlaması ihtimali var, ancak bir şey olursa, Adalılar daha az şanslı.

Oyunlarının kalitesine göre, Adalılar eşit güçte gollerin yaklaşık yüzde 53’ünü atıyor olmalılar, ancak yalnızca yüzde 44 ile dönüşüm sağladılar. Genç sezonda bile bu büyük bir boşluk.

Barry Trotz’un takımları görünüşte her zaman bunu çözüyorlar ve genellikle iyi eşleştikleri bir rakiple yüzleşmek ihtiyaç duydukları tonik olabilir.

Toronto Maple Leafs, Vancouver Canucks’ı yendi

Maple Leafs sezon ilerledikçe daha iyi görünüyor, Canucks ise Kuzey Bölümü’nün büyük köpekleriyle takılamayacaklarını kanıtlamaya niyetli görünüyor.

Canucks bu sezon şu ana kadar sekiz kez beş veya daha fazla gol attı – bu onların oyunlarının yarısından fazlası – ve Maple Leafs gibi yüksek skorlu bir takım bununla ziyafet çekmeli.

Canucksların zaman zaman yüksek skorlu oyunlarda sunacakları bazı üst düzey parçalar var, ancak savunma oyunları yokluğa kadar kötü. Savunmada derinlik eksikliği, iyi takımlara karşı çok büyük bir zayıflıktır.

Calgary Flames, Edmonton Oilers’ı yendi

Connor McDavid ve Leon Draisaitl, puan tablosunda NHL’den katranı yenerek, ligin gol atma liderliği dramatik bir şekilde kaçıyorlar.

Yıldızlarının gerçek olmayan seviyelerde puan almasına rağmen, Oilers sandığınız kadar kazanmıyor. Senatörlere karşı oynadıkları birkaç maç küçük bir galibiyet serisi izlenimi veriyor, ancak Edmonton son 10 maçında sadece 5-5-0.

Flames sıralamada da ezmiyor, ancak dengede şimdiye kadar çok daha iyi hokey oynadılar ve Oilers’ın kesinlikle sahip olmadığı bir şeyleri var – tutarlı kalecilik.

Mikko Koskinen, Oilers’a bazı iyi oyunlar ve bazı acımasız oyunlar verirken, Jacob Markstrom Flames için neredeyse her başlangıçta mükemmeldi.

Betway’i ziyaret edin NHL hatları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply