Cumartesi için 4 seçim ve tahmin

0

medya

Betway Insider’ın 2020-21 NHL sezonu boyunca en iyi bahisler için NHL tahminler sayfası.

Winnipeg Jets, Ottawa Senatörlerini yenecek

Senatörler sonunda bazı maçları kazanmanın bir yolunu bulacaklar, ancak Jetler pahasına yola çıkmaları pek mümkün değil, özellikle de 5-1 atışı Winnipeg Perşembe günü Senatörleri teslim ettikten sonra.

Winnipeg, Ottawa karşısında sezon boyu galibiyet serisini dört maça çıkardı ve bu toplantılarda Senatörleri 19-7 geride bıraktı.

İki takımın Nisan ayına kadar tekrar karşılaşmayacağını düşünürsek, Jetler’in playoff takibi için banka puanlarına bakarken buharlı silindirlerini yavaşlatmasını beklemeyin.

Ek sahne arıyorsanız, bu sezon Ottawa’ya karşı önceki dört maçına göre yedi puan alan Nikolaj Ehlers’a göz atın. Hızı birçok takım için sorun yaratıyor, özellikle de Ottawa.

Toronto Maple Leafs, Montreal Canadiens’i yenecek

Kendi sahasında Edmonton Oilers’a karşı bir gol atamamak, Montreal Canadiens’in ağzında muhtemelen ekşi bir tat bırakacak, ancak bu yıl şimdiye kadar sayılarını alan Maple Leafs’a karşı özellikle zorlu bir yol testi yapacaklar. .

Toronto, dört maçlık bir galibiyet serisi sürüyor ve Çarşamba günü Montreal’i 4-2 mağlup ettiğinden beri oynamadığı için fazladan birkaç gün dinlenme avantajına sahip.

Bu arada, Montreal’in sezona sıcak başlangıcındaki parlaklık, son dört yarışmasının her birinde iki veya daha az golle biraz yıpranmaya başlıyor.

Montreal’i biraz da endişelendirmesi gereken şey, Auston Matthews’un bu yıl iki asist yapmasına rağmen onlara karşı hiç gol olmaması. Matthews, Montreal ile oynadığı 16 kariyer maçında 12 golle oyuna giriyor. Bu sezon şimdiye kadar herkese karşı gol atma şekliyle, en sevdiği düşmanlarından birine karşı bir galibiyet hakkı olabilir.

Vancouver Canucks, Calgary Flames’i yenecek

Canucks’ın içinde bulundukları bu kuyruktan kurtulmak için herhangi bir şey yapması için baskı arttıkça, bu daha çok içgüdüsel bir his. Perşembe günü Calgary’ye karşı oynanan karşılaşmada daha fazla yaşam belirtisi gösterdiler, ancak Canucks hala altıncısını kaybetti -düz oyun.

Bu, Flames’i dördüncü kez oynadıkları ve evde yeniden toplanabildikleri için, bence Canucks için slayt burada bitiyor. Piyasa haklı olarak Vancouver’da olduğundan, küçük bir değerden yararlanmak için bir yol olabilir.

Ancak takımın Thatcher Demko önünde yeniden toplanma yeteneğine Braden Holtby’den çok daha fazla inancım olduğundan, bu sefer başlangıç ​​kalecisini iki kez kontrol edin. Yine de, bu Vancouver takımı için bir noktada çaresizlik başlamalıdır.

Chicago Blackhawks, Columbus Blue Jackets’i yenecek

Perşembe gecesi Columbus’a kesin bir içgüdüsel kaybın ardından, evde toparlanacak şaşırtıcı Blackhawks’ı arayın. Chicago, sezonun ilk dört maçını kaybettikten sonra serilerde yumruk atma yeteneği gösterdi. Bu eğilimi iki hafta önce Mavi Ceketlere karşı başlattılar.

Yine de bunun için kaleci karşılaşmasını yakından takip edin. Chicago’nun çaylak net sorumlusu Kevin Lankinen, genç kariyerine Chicago için en kötü başlangıcını yaşadı, ancak bu sezon şimdiye kadar dirençli olduğunu kanıtladı. Ancak Chicago, Dallas’a karşı son maçında muhteşem olan Malcolm Subban’a bir şans daha vermek isteyebilir. Tutarlılık açısından Lankinen ile Subban’a göre net olarak kendimi çok daha rahat hissediyorum.

Chicago, geçtiğimiz haftalarda her türlü oyunu oynayabileceklerini gösterdi, ister düşük skorlu bir olay, isterse de Columbus’a karşı oynadıkları son maç gibi bir atış galerisi olsun. Onları yenmenin altı gol alması küçük bir şey değil. Chicago’da da bazı sakatlık sorunları var, bu da bunu daha riskli bir oyun haline getiriyor, ancak ikisini doğrudan Columbus kadrosuna düşürdüklerini görmüyorum.

Betway’i ziyaret edin NHL hatları sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply