Cumartesi koşucularım Meydan ve Doncaster’da

0

Betway’in marka elçisi olarak devam etmekten çok memnunum, burada koşucularımız hakkında düşüncelerimi vererek bu düzenli sütunları yazacağım.

Pek çok insan için olduğu gibi, uzun bir kış oldu ve sadece yaşadığımız kötü hava ile değil. Hepimizin karşılaştığı zorluklar birçok insana baskı uyguladı ve hayatı bildiğimizden biraz daha az eğlenceli hale getirdi.

Söylemeliyim ki, çoğu Noel’den beri ailelerini görmekten mahrum bırakılan bu kadar çalışkan bir kadroya sahip olmaktan inanılmaz derecede onur duyuyorum ve bu özellikle takımın bazı genç üyeleri için gerçek bir sınav oldu. .

Artık tünelin sonunda ışık var ve hepimiz kış boyunca yarıştığımız için çok mutluyuz. Biz de birkaç başarı elde edecek kadar şanslıydık.

Bu sezonu başlatmak için gerçekten sabırsızlanıyoruz. Sayısal olarak çok güçlüyüz ve derinlemesine gücümüz var. Özellikle iki yaşındaki çocuklarımızın sadece soyağacından değil, evde nasıl şekillenip ilerlediklerinden de özellikle heyecan duyuyorum.

Bu sezon bahçede yeni sahipleri ağırlamak da büyük bir ayrıcalık. Bize çok güzel atlar gönderdik, Park House Ahırlarında zaten bulduğumuz atlar listesine ekledik.

Yılın son derece heyecan verici bir zamanı ve hem eski hem de yeni tüm sahiplerimizle başarının tadını çıkarmayı umuyoruz.

CUMARTESİ

Cumartesi Meydan’da iki koşucumuz var.

İlk olarak İspanyol Misyonu (12:50) Geçen sefer Suudi koşusuyla bizi heyecanlandıran kişi. İyi yolculuk etti ve görünüşe göre o koşuya çıktı. Fitness açısından onunla mutluyuz ve canlı bir şansı olduğunu düşünüyoruz.

Biz de koşuyoruz Berkshire Rocco (16:10), koştuğu keskin piste ideal olarak uygun olmamasına rağmen geçen sefer çok iyi koşan. Meydan’ı çok tercih edecek ve bu, dünyanın en iyi yaşlı atlarından bazılarının eğitimde olduğu çok daha derin bir yarış olmasına rağmen, her zaman elinden gelenin en iyisini yapıyor ve sundukları fantastik ödül paralarından bazılarıyla karşılaşabilir.

Eve biraz daha yakın Aurifer (13:15) Kempton’daki açılışta kızlık etiketini dökmek istiyor. Kış boyunca durumu oldukça iyi, bu yüzden onu başlatmayı dört gözle bekliyoruz. O da kışın jelleşti.

Gerçekten sevdiğim bir kısrak Blues Sıçrama (14:00). O yıl için daha büyük umutlarımızdan biri. Bence harika bir yıl geçirecek ve Doncaster’da ne yaparsa yapsın, ondan daha iyi olacak. Sezonun bu aşamasında yavrular için zor, henüz paltosunu tam olarak giymedi, ancak işi mükemmeldi, bu yüzden nasıl geçtiğini göreceğiz.

Sezon boyunca onun için iyi bir program var, bu yüzden ileride başka güzel günler olacak.

Düşünmek isterim Arktik Vega (14:35) Mil yarışmasında iyi koşacak. Bu yarışı bir süredir aklımızda tuttuk, çünkü güçlü bir koşu mili ona çok yakışacaktır. Yarışın iş sonunda elinden gelenin en iyisini yapıyor olmalı. Muhtemelen zamanda daha fazlasını isteyecektir.

5 lb iddiası için mükemmel bir değer olan yetenekli Will Carver için güzel bir yolculuk.

Ayrıca gezintiye çıkacak Grove Feribotu (15:10) Lincoln’de. Bundan önce onunla karşılaşmayı başardığımız için çok mutluyum ve o gün iyi bir performanstı. Kondisyon seviyeleri iyi ve tekrar gelişmesi gerekmesine rağmen, her yönden hoş bir gıcırtıya sahip olabilir.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply