Cumartesi Leopardstown’daki düşlerim

0

medya

Leopardstown’da Cumartesi

13:05

Gerçekten etkilendim Cape Beyefendisi ilk engelini kazandığında. O gün işini yapma şeklini beğendim – profesyoneldi.

Pazarın başındaki iki at kadar başardı ve her yönden bir değeri temsil edebilirdi.

13:35

biliyorum Herkes Kendisi İçin geçen yıl bu yarışı kazandı, ancak Willie Mullins’in diğer koşucusunu seviyorum.

Min bu yarışı sondan iki yıl önce kazandı ve bence Cumartesi günü üçüncü galibiyet elde edecek. O kadar güvenilir ve seni nadiren hayal kırıklığına uğratır.

Test alanında uzatılmış 2m 1f daha uzun hissedecek ve bence ona çok yakışacak. Patrick [Mullins] Zamanını bekleyebilir ve favori olanın sorumluluğu gibi kendi yarışını sürebilir.

14:10

Önümüzdeki ay Cheltenham’daki Arkle’deki Shiskin için en büyük tehlike Energümen İrlandalı eşdeğerini kazanacağını düşündüğüm kişi.

O çok yalındır, rahat görünüyor ve şimdiye kadar her iki başlangıcında da büyük bir atlama turu yaptı.

Taktiksel bir mesele olacak ama sanırım Paul [Townend] liderlerin hemen arkasında oturacak ve yarışın önünde gelişmesine izin verecek.

14:45

Aramax Fairyhouse’da en son kazandığı zaman etkileyiciydi. Geçen sezon iyi bir genç engelliydi ve Festivalde Boodles Hurdle’ı kazandı, bu da ne kadar yeteneğine sahip olduğunu gösteriyor.

İlk birkaç başlangıcında çitlerle ilgili olmadı, ama geçen sefer bir araya geldi ve hala gelişebilirdi.

15:15

Irish Champion Hurdle’da birini seçmek çok zor. Yarışı kafamda defalarca koşarım ve her seferinde farklı bir sonuç alırım.

Daha küçük alanlar uygun olacak Sharjah o sadece yan yana olabilir. Kariyerinde çok az yanlış yaptı ve Noel’de de iyiydi.

Bence Küçük Doku erken saatlerde yarışacak ve bu, arkadan gelecek olanlardan birinin olmasını sağlayabilir.

Hanımeli önden koşacak bir başka.

15:50

Bu yarışta şansı olan pek çok kişi var.

Bunu düşünürdün Gelişmiş Başak antrenörü son üç yenilemeyi kazandığı için bu yarışta kampanya yürütüyor.

Yine de gelişmesi gerekecek ve eğer maruz kalmayan ve onlarda çok fazla gelişme gösteren atlar varsa, bunu düşünmeniz gerekir. Moyglass Broşürü bu listenin başında.

Mark Walsh, JP McManus için herhangi bir sürüş seçeneğine sahip olacaktı ve seçtiği at bu. İyi bir yarıştı, geçen sefer üçüncü oldu ve sırtındaki hafif ağırlığı ile iyi gideceğini düşünüyorum.

16:25

Bu şekilde sevdim Kilcruit Aralık ayında Navan’daki işine gitti ve bence onu yenmek zor olacak. Tony Mullins tarafından eğitildiği zaman çok düşünülmüştü ve şimdi hepimizin tamponlarda mükemmel bir sicile sahip olduğunu bildiğimiz Willie ile birlikte.

Patrick [Mullins] altı yaşındaki bu heybetli çocuğu sürmeyi seçti ve sanırım geçen yıl yarışı takdir ettikten sonra antrenörüne ve sahibine yarışta ikinci bir kazanan verecek.

4 Seçimim Kazanacak

14:30 Wetherby: Kaşıntılı Ayaklar

14:45 Leopardstown: Aramax

15:00 Wetherby: Eaton Tepesi

15:50 Leopardstown: Moyglass Broşürü

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply