Cumartesi yarışları için 4 Kazanmak için seçimlerim

0

medya

Harika bir kart gibi göründüğü için Cheltenham’ın bu hafta sonu terk edildiğini görmek utanç verici ve şimdi altı haftadan kısa bir süre önce olan Festival için birkaç ipucu daha toplardık.

Geçen hafta yeniden düzenlenen iki fikstürle bu hafta İrlanda’da iyi bir yarış geçirdik.

Colreevy Çarşamba günü kazandığında iyiydi. Şu anda bu sezon üçten üç yaşında ve daha sonra nereye giderse gitsin, hesaba katılması gereken bir güç olacak – muhtemelen Mares’ın Cheltenham’daki Chase .

Düşünmedim Allaho Horse & Jockey Chase’i kazandığında özellikle harikaydı, ama işi bitirdi.

Diğer atlar kadar gösterişli olmayabilir ama bunu yapmanın yolu bu. Görünüşe göre tüm sistemler Ryanair Chase için gidiyor şimdi, antrenörü Min ve Melon ile çok güçlü bir ele sahip olabilir ve bu yarış için potansiyel de olabilir.

Söylemek zorundayım, Sams Profili Galmoy Hurdle’da Phillip Enright’tan harika bir yolculuk yaptı. Çok fazla dayanıklılık gerektiren gerçek bir yıpratma savaşıydı ve ayağa kalktı ve iyi kazandı.

Kalanların Engeline düşebileceğini düşündüğünüz için bir sonraki nereye gideceğini görmek güzel olacak. .

Benim için haftanın en etkileyici kazananı oldu Coko plaj Perşembe günü Thyestes Chase’de. Bu performansı sevdim! Seyahat etti, atladı ve tüm rakiplerinden daha iyi kaldı. Ördeğinizi çitlerin üzerinden kırmanın bir yoluydu.

O sadece altı yaşında ve gelişmeye devam edecek, bu yüzden kazananların muhafazasında son kez olmayacak. Cheltenham’daki National Hunt Chase’e gidebilirdi. .

Fairyhouse Cumartesi günü

Yeni Başlayanlar Kovalamacasının açılışı, Gordon Elliot’ın eğittiği bir yarışa benziyor. Braeside tüm dayak alacak. Çok fazla tecrübesi var ve son kez akıllı bir atın arkasında Navan’da ikinci oldu.

Özellik yarışı Mares’in Hurdle’ı ve bence Kraliyet Kahala ortalamanın çok üzerinde olabilir.

Kendini geliştirmeye devam ediyor ve Willie Mullins’in atı Hook Up’ı geçen son seferinde geçmesi çok etkileyiciydi. Bu onun şimdiye kadarki en zor sınavı, ama başarılı olursa dünya onun istiridyesi olabilir.

Cumartesi günü kazanacak 4 seçimlerim

14:40 Doncaster

Gittim Bobhopeornohope Kim Bailey ve David Bass için. İkisi de uçuyor ve bu at onlara başka bir Cumartesi galibi verebilir.

Geçen sefer yaptığı gibi sevdim ve bu sınıfta bir adım olsa da, yolculukta bu adımı seveceğini düşünüyorum. O bir noktadan noktaya galibiydi, bu yüzden kalacağından emin olacaksınız.

15:15 Doncaster

Uzağa bakmak zor Kuzey Cape , Royal Pagaille’den ikincisi geçen hafta Haydock’ta kesinlikle koştuğunda ve şimdi Altın Kupa atı olarak konuşulduğunda tekrar açıklandı.

Yanlış bir şey yapmadı ve handikabın en doğru ucunda.

15:50 Doncaster

İkinci rota ve uzaklıktan Geç Efsane son sefer sahadaki herhangi bir yeni form kadar iyidir. Rekabetçi bir yarış, ama formda ve son zamanlarda iyi durumda.

Test koşullarında, mümkün olduğunca az ağırlık taşımak istersiniz.

16:05 Lingfield

Hemşire Dee Görünüşe göre bu sezonu son iki istatistiğinde ikinci ve birinciyi bitirerek geliştirdi. Antrenörü Richard Fahey’in atları iyi durumda ve tekrar içeri girebilir.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply