Doncaster ve Catterick için hafta sonu at yarışı ipuçları

0

medya

CUMARTESİ

12:55 Doncaster – Mercutio Rock (her bir yol)

Bu sezon üç başlangıçta, Mercutio Rock her birinde göz alıcı olmuştur. Uttoxeter’deki son çalışması, yolculuktaki bu adımın geç değil, daha erken olacağının sinyalini verdi.

O, bu adil, düz piste uygun olacak güçlü bir gezgin at ve daha önce gösterildiği gibi aynı forma koşması koşuluyla 112 açılış işaretiyle alay edebilir.

16:25 Doncaster – Zirveye Adım (kazan)

Köşelerimin takipçileri için hatırlayabilirsin Zirveye Adım Bu Ulusal Av sezonunun başında üretilen İzlenecek Atlar listemden. Bu yıl uzun bir zaman oldu ama sonunda yarış pistinde.

Rekabetçi bir yarış gibi görünse de, geçen sezondaki formu defalarca açıklandı. Warwick’teki ikinci kişiyle aynı formdaysa veya geçen Mart’ta Kempton’da Listelenen Mares tamponunda ikinci durumundaysa, tüm dayağı almalıdır.

PAZAR

16:00 Catterick – Yalan Sözü Yok – (her yönden)

Hiç kuşkunuz olmasın, bu çarpışma yarışı sıcak bir yarışmadır. Bu şekilde daha fazla etkilenemezdin Yalan Sözü Yok seyahat etti ve daha sonra bu ayın başlarında çıkışında Exeter’de geçmişte dövülmüş atlarda kaldı.

O gün çok yeşildi ve deneyim için çok şey öğrenecekti. Kemeri altındaki bu yarışa yaklaşmasını bekliyorum.

4 Kazanılacak (10.000 £ ikramiye)

14:40 Doncaster – Fern Tepesi

Fern Tepesi seyahatteki bu adımı takdir edecek dışarıda kalan bir misafir gibi görünüyor. Bu sezon üçten iki ve sınıfta yükselmesine rağmen iyi gitmesini bekliyorum.

15:15 Doncaster – Takım İçin Bir

Takım İçin Bir Zamanla bu yolculuktan daha fazlasını isteyecekmiş gibi şekillendi, ancak Noel’de 1. Sınıf Acemi Kovalamacası’nda iyi bir şekilde kaldı. Sınıfta, Tom Scudamore’un altına iyi gidebilir.

15:50 Doncaster – Kutudaki kim

Kutudaki kim Hafifçe yarışıyor ve hala gelişmeye devam ediyor, geçen sefer Market Rasen’deki başarısına göre değerlendiriliyor. Seyahate düştü, ancak burada bir dayanıklılık testi olduğundan emin olmak için yeterince hızlı gidecekler.

16:05 Lingfield – İş

İş Hala işte öğreniyor, ancak kuruş geçen sefer Wolverhampton’da geç düştü ve eminim ondan bir gelişme gelecektir. Yarışların en heyecan verici yeni sürücüsü olan Laura Pearson, çok değerli bir 5 lb çıkarıyor.

medya

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply