Dublin Yarış Festivali sonrası Cheltenham ipuçları

0

medya

Dublin Yarış Festivali

Geçen hafta sonu yarışla ilgili olmayan ne söylenebilir?

Dublin Yarış Festivali kesinlikle olağanüstüydü. Cumartesi günkü ilk yarıştan Pazar günkü son yarışa kadar vahşi bir yarıştı.

Gaillard Du Mesnil ilkinde iyi bir galipti ve Cheltenham’da Ballymore’da yenmenin çok zor olacağından şüpheleniyorum. .

Willie’nin biri için alışılmadık bir başlık takmıştı. İyi yolculuk etti, güzelce yükseldi ve elinde bolca kazandı.

Ben de ikinci sırada çok etkilendim Beyler oyunu, güzel bir umut görünüyordu. Gelecekte çok şey kazanacağı için yarıştan çıkarılacak biri. O bir atın büyük bir damgası ve sadece beş yaşında, bu yüzden en iyi günleri onun önünde.

Onu bu sezon bir daha görmezsek şaşırmam, çünkü Mouse (Morris) sadece geçen hafta zorlu bir yarışa girecek olan atın yanında olacak.

Söylemeliyim ki, bu sezon ondan çok etkilenmemiş olsam da, şimdi tamamen satıldım Herkes Kendisi İçin. Geçen Cumartesi elektrikti.

medya

Kariyer açısından en iyi performanstı ve yarıştan sonra hayranlık duyuyordum. İyi yolculuk etti, bir geyik gibi atladı ve rakiplerinin baş ve omuzlarının üstündeydi. Onu yenmek için özel bir şey gerekecek Betway Kraliçe Anne Şampiyonu Chase’de Cheltenham’da.

Şapka yarışında ikincilik sanıyordum Fakir D’oudairies, ayrıca etkileyiciydi. Mark ona güzel bir yolculuk yaptı. O süper bir atlayıcı – bunu acemi sezonundan biliyoruz. Yolculukta bir adım atmaya uygun olacak ve şu anda bulunduğu Ryanair Chase’e gidebilir. .

Cheltenham Festivali’nin yarışlarından biri, Shishkin ile Shishkin arasındaki çatışma ile Arkle’de olacak. Energümen İrlandalı Arkle’ye kaçan.

Energumene beni çok etkiledi atladı ve yarışı yatağa koyma şekli. Yarış ilerledikçe iyileşiyordu.

Aynı şey Shishkin için de söylenebilir Doncaster’da geçen sefer, sanırım dört gözle bekleyeceğimiz klasik bir yarışımız var.

Gelecekteki potansiyel bir süperstar gördük Kilcrut. O bir uçak!

Hanımeli İrlanda Şampiyonunda Hanımeli’nin yaptığını yaptı. O bir canavardı ve onları yere attı. Rachael, yarıştaki en iyi atta olduğunu bilerek ona tam bir şeftali verdi. Uzun bir yoldan tek atlı bir yarıştı.

7 lb ödenek aldı, ama seviyelerde yarışı kazanırdı ve değerli bir favori önümüzdeki ay Cheltenham’da Şampiyon Hurdle için.

Tamponda, gelecekte potansiyel bir süperstar gördük Kilcrut. O bir uçak! Daha dümdüz katılmış gibi görünüyordu – amuda kalkmayı kazandı. Etkileyici tampon kazananları görmek her zaman heyecan vericidir, çünkü bu atlar geleceklerdir ve kesinlikle onun parlak olacak gibi görünüyordu.

Pazar günü, Quilixios Günün 1. Sınıfını kazandı, ancak formun o kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. Sadece önünüzdekileri kazanabilirsiniz ve zamanla daha iyi olacağından şüphem yok, ama bu sezon onun istikrarlı arkadaşı Zanayihr çok iyi görünüyor ve hepsi Triumph Hurdle’da yenmek zorunda.

Triumph Hurdle’da yenmek zorunda oldukları kişi o. .

Söylemeliyim, düşündüm Takdir Et Chanelle Pharma’da oldukça işçi gibiydi. Beni Noel’de yaptığı gibi uçurmadı, ama yine de kazandı ve doğru favori Cheltenham’daki Supreme Novices ‘Hurdle için.

Ballyadam ona ikinci oldu ve daha iyi bir zemine uydu. Her yönden iyi bir değeri temsil edebilir Cheltenham’daki açılış yarışı için daha iyi bir zeminde.

Hafta sonu performansı şüphesiz Maymunbalığı Flogas Chase’de. Bu atı kesinlikle seviyorum. Daha önce onun yenileceğini düşünmediğimi söyledim ve benim sözüm haklı mıydım!

Onun tarafından çok heyecanlıyım çünkü her şeyi çok kolay yapıyor. Seyahat eder, zıplar, hızlanır, kalır. Bir yarış atında istediğiniz her şey o. Sanırım hepimizin görmeyi dört gözle beklediği yarış, Noel’de gelebilecek olan Monkfish ve Envoi Allen arasında.

medya

İrlanda Altın Kupası en güçlü yenileme değildi, ancak tüm övgüleri veren Danny Mullins’e Kemboy önden bir kraker. O günün en iyi atıydı ve gerektiği gibi kazandı.

Altın Kupa veya Kalıcıların Engelinde Cheltenham’da nerede koşacağına dair bir soru var, ancak sahiplerinin Gold Cup’taki başka bir çatlaktan uzaklaşmak için çok cazip olabileceğini düşünmeniz gerekir. o da kazanmaya müsait .

Dürüst olmak gerekirse arkadakiler beni hayal kırıklığına uğrattı. Kavun seyahate geri dönmek daha iyi olabilirdi, Minella Indo güveni düşük görünüyordu ve çitlerin üzerinden koşmaya gerçekten aşık olup olmadığını merak ettim. Belki de engelleri aşmak onlar için bir gün bir seçenek olabilir.

Sandown’da görmek harikaydı Yerli Nehir Richard Johnson’ın süper sürüşü altında kazanma yollarına geri dönün. Bu kış deneyen Tizzard’lar için çok sevindim, bu yüzden büyük bir galibiyetle geri dönmeleri çok güzeldi.

Cheltenham’a bu formda gelseydi, büyük bir yerde bir yere koşabilirdi. .

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply