ECB’nin Küller için rotasyon planı utanç verici

0

Yol Güvenliği serisinde başarılı olmak çok güzel

Hindistan’da, Road Safety World Series’de İngiltere’yi temsil ederek gerçekten iyi vakit geçiriyoruz.

Sahada, kesinlikle beklediğimizden çok daha iyi gidiyor. İlk maçımızda Bangladeş’i yenmeyi başardık ve ardından Salı günü harika bir maçta Hindistan’ı yendik.

İngiltere’den yapılacak çok fazla karantina vardı, ancak antrenman sahasına çıktığımızda rekabetçi meyve sularının akmaya başlaması şaşırtıcıydı. Profesyonelliğiniz yeniden vites değiştiriyor.

Sonuç yok – kariyerlerimiz yerine bir amaç için oynuyoruz – ama yine de birkaç koşu yapmak gerçekten güzeldi. Burada Hindistan’da vuruş yapmayı ve Yuvraj Singh ve diğerleri gibi eski rakiplerle karşılaşmayı çok seviyorum.

Hindistan’ı gerçekten yenmek istedik! Kazanmak için 19’a ihtiyaç duyduklarında final sona erdi ve kaybetmek korkunç olurdu. Çizgiyi aştığımızda oldukça hareketliydik.

Yine de bazı eski takım arkadaşlarıyla yeniden tanışmak harikaydı ve gelecek çok şey olacağı için heyecanlıyım.

Küller sırasında rotasyondan bahsetmek çılgınca

Şu anda İngiltere’nin seçim politikasında neler olduğunu anlayamıyorum.

Koç, Chris Silverwood, Hindistan’daki seri yenilgisine katkıda bulunan dinlenme ve dönüşü savunmak için bu hafta çıktı.

Yanlış anladıklarını, hatalarından ders alacaklarını kabul edebilirdi ve ben de bunu kabul ederdim. Ancak dışarı çıkıp yaptıkları şeyin – önemli oyuncuları seri ortasında eve göndermek – doğru olduğunu söylemek utanç verici.

Daha da utanç verici olan şey ise Silverwood’un dokuz ay ileride devasa bir Ashes serisine bakması ve bu sırada dönen oyunculara da bakacaklarını söylemesidir.

Hindistan’da oyunun bir dizi efsanesinin yanında bir turnuvada oynadığım için şanslıyım ve hiçbiri İngiltere yönetiminin ne hakkında konuştuğunu anlamıyor.

Ashes serisi, oynanan en büyük Test serisidir ve hiçbir ülkeyi temsil etmeyen oyuncular, içinde oynama şansını çok seveceklerdir. Gerçekten, dokuz ay sonra, bu dizi sırasında dönüşümlü olarak mutlu olacağınızı mı söylüyorsunuz?

Sam Curran ve Jos Buttler’ın bu hafta basının önüne çıkıp onlar için alınan kararları haklı çıkarmak için ortaya çıkması beni gerçekten destekledi. ECB’de üst düzey kişiler bundan sorumlu tutulmalıdır: Tom Harrison (ECB genel müdürü), Ashley Giles (kriket direktörü) ve Ed Smith (baş ulusal seçici) bu politikayla ilgili soruları yanıtlamalıdır.

Bu zamanlarda balonların içinde yaşamanın zor olduğunu tamamen anlıyorum.

Oyuncuların dinlenmeye ihtiyacı var, bu yüzden IPL’deki adamların bunda olabildiğince çok para kazanmalarına izin verilmeli ve ardından Yeni Zelanda ile erken sezon Test maçlarını kaçırmaları sağlanmalıdır.

Tecrübemden biliyorum ki kariyerinizi bitirdiğinizde, Hindistan’a ve Küllere karşı nasıl davrandığınız için hatırlanıyorsunuz. Onlar dönüm noktası serileridir.

Demek istediğim, Test oynayan diğer uluslara kesinlikle saygısızlık etmiyorum, ama durum bu. Gerçek bu. Erken sezon Testlerinde Yeni Zelanda, Sri Lanka, Batı Hint Adaları veya başka birine karşı gösterdiğiniz çabalar hatırlanmıyor.

Dinlenme ve rotasyonun gerçekleşmesi için fırsatlar var, ancak Ashes’te en iyi takımınızı oynamamaktan bahsetmek tam bir karmaşa.

Seriye katılmak için para ödeyen ve oyunculara kariyer belirleyici bir şey yapma fırsatını reddeden her bir İngiltere hayranını kısa süreliğine değiştirmiş olursunuz.

Pazarlığa açık değildir. En iyi ekibin en önemli diziler ve etkinlikler için parkta olması için politika önümüzdeki birkaç ay içinde yeniden gözden geçirilmelidir.

T20 serisinde çok sayıda koşu olmalı

medya

Görünüşe göre T20 serisi için yeterince tam güce sahip iki tarafımız var, bu yüzden bu eğlenceli olmalı.

Ufukta bir T20 Dünya Kupası varken, her iki taraf için de bu koşullarda yüksek seviyeli T20 kriket oynamaya alışmak için mükemmel bir fırsat ve birçok oyuncu daha sonra IPL’de oynamaya devam ediyor.

Küçük kapılar, Yol Güvenliği serisi için burada olduğu gibi hazırlanırsa, o zaman çok sayıda koşu olur! Bu sahalar düz oldu.

Rohit Sharma, Virat Kohli, Hardik Pandya, Jason Roy, Jos Buttler, Jonny Bairstow ve dahil olan diğer tüm adamlarla, bu çok yüksek skorlu bir dizi olmasaydı sürpriz olurdu.

Betway’i ziyaret edin kriket bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply