En iyi Super Bowl yenilik sahne

0

medya

Betway Insider’ı ziyaret edin NFL tahminleri Pazar günkü Super Bowl öncesinde daha fazla seçim ve ipucu için sayfa.

İstiklal Marşı uzunluğu: 119,5 saniyenin altında

Bu yılki Super Bowl’da The Star-Spangled Banner, country şarkıcısı Eric Church ve R&B sanatçısı Jazmine Sullivan’ın düeti eşliğinde sahne alacak.

Her zaman seçilmiş sanatçıların marşı söyleyen önceki örneklerini aramaya değer ve Church’ün eylemde olduğuna dair böyle bir kanıt olmamasına rağmen, YouTube’da Sullivan’ın birkaç yorumu var.

2014 NBA maçındaki performansı 1 dakika 45 saniyede gerçekleşti ve 2016 NHL All-Star Maçında 1 dakika 39 saniyede marşı esir aldı.

Son üç milli marş performansından ikisi iki dakikadan kısa sürdü – Demi Lovato’nun bir yıl önceki 1 dakika 50 saniyelik yorumu dahil – ve bu da bu trendi takip etmeli.

İlk yarı şovunun ilk şarkısı: Can’t Feel My Face

Bu yılki devre arası şovu Weeknd manşetlerinde ve Blinding Lights, performansını başlatan şarkının favorisi.

En son albümündeki hit hit, devre arası şovu tanıtan promosyon videolarında yoğun bir şekilde kullanıldı, ancak belki de şovu kapatmaktan ziyade kapatmak daha uygun.

Bunun yerine, ABD’de 8x Platinum’a giden ve izleyen hemen hemen herkesin aşina olacağı 2015 single’ı Can’t Feel My Face’i seçin.

The Weeknd’in daha iyimser hitlerinden biri olan Can’t Feel My Face, anında yüksek enerji getirecek ve ayrıca görsel performans sanatıyla güzel bir bağ kuracak – yüzünün giderek kötüleştiği – bu, son performanslarının bir parçası.

Gatorade duş rengi: Turuncu

Kansas City Chiefs, geçen yılki Super Bowl’u kazandığında koç Andy Reid’i turuncu Gatorade ile ikna etti, bu yüzden aynı rengin Pazar için bu pazarda açık bir favori olması şaşırtıcı değil.

Eğer Chiefs tekrar zafer kazanırsa, turuncu kesinlikle en olası sonuçtur ve tarih, Kansas City bu yıl oyunda oynamasa bile bahse değer olacağını öne sürüyor.

Oyunun sonunda bir Gatorade duşunun olduğu son dokuz durum arasında, turuncu, beş durumda tercih edilen renk olmuştur.

Mavi ayrıca bir sözü hak ediyor , son altı yılın ikisinde indiği göz önüne alındığında.

Her ikisi de Tom Brady oyun kurucuyken New England Patriots zaferinden sonraydı, bu yüzden belki de en sevdiği tadı Tampa Bay’deki yeni takımına getirdi.

Betway’i ziyaret edin NFL bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply