Geçen hafta sonu 50.000 sterlin nasıl kazanıldı?

0

Şanslı bir müşteri, geçtiğimiz hafta sonu seçilen dört maçta ilk golcüyü doğru tahmin ettikten sonra, Betway’in oynaması ücretsiz 4 To Score oyununda 50.000 £ ‘luk ikramiye kazandı.

Nathan Barratt haftalık 50.000 £ ‘luk ikramiyenin tamamını eve götürürken, bu sezon ödülün ikinci kez kazanılması.

Ross Barkley, Mohamed Salah ve Harvey Barnes’ın hafta sonunun ilk üç maçında ilk golü atmasının ardından, Pazartesi günü Spurs’a karşı Leandro Trossard’ın parayı kazanan, Brighton için açılışı oldu.

Birmingham QE Hastanesinde çalışan Nathan, son birkaç yıldır her hafta yarışan normal bir 4 To Score oyuncusu.

Dedi ki: “İlk golcüyü birkaç kez yakaladım, ancak dördünü de almaya asla yaklaşamadım. İki favori ve iki favoriyi seçmeyi seviyorum, ümidiyle kazanacak olsaydım, kazanmazdım. ‘ ikramiyeyi paylaşmak zorunda değilsiniz!

“Salah ve Barnes’ı seçmekte kendime güveniyordum ve Barkley’nin bir süredir gol atamadığı için tekrar forma gireceğini düşündüm. Kane final maçında oynamadığı için tamamen açıktı ve sonunda Trossard’a karar verdim.

“O artık benim favori oyuncum! Hatta küçük bir ‘Trossard’ dövmesi bile yaptırabilirim.”

Nathan’ın hafta sonu aklında daha önemli şeyler vardı, Pazar akşamını küçük oğluyla hastanede geçiriyordu.

“Nerede olduğum düşünülürse kutlamalar susturuldu ama çok sevindim,” dedi. “Tamamen alışması biraz zaman aldı, bu yüzden beni aradıklarında Betway’den haber almak harikaydı.

“Önümüzdeki ay ilk evimi bitiriyorum, bu yüzden para buna yardımcı olacak. Eğer yolum olursa, bahçede bilardo masası olan bir oda inşa edeceğim, ancak karımı ikna etmem gerekecek ilk!”

Betway’i ziyaret edin futbol bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply