Hafta sonu fantezilerim ve 4 Kazanmak için seçimlerim

0

medya

Fairyhouse Cumartesi günü

Görmeyi dört gözle bekliyorum Youmdor açılış yarışmasında koşmak (12:00). Çıkışına başladığında ondan etkilenmemek zordu, ancak tankta biraz daha fazlası olduğu izlenimini bıraktı. O koşu için gelişecek ve bunu kazanırsa canlı bir Triumph Hurdle yarışmacısına dönüşebilir.

Kral Alex son galibiyeti için 12 lb yükseldi, ancak bu, son başlangıcında Noel’i ikinci bitirene kadar büyük bir yarış koşmasını engellemedi. İyi yolculuk etti ve her koşuda açıkça gelişti. Barry O’Connell’in atları iyi durumda ve bu yarış (15:25) onun için başka bir fırsat gibi görünüyor.

Mick Winters’ı iyi bir atla ve onun Caspian Caviar Gold Cup galibiyle görmek harika Chatham Street Lad tekrar yakınlaşacak gibi görünüyor. Geçen sefer güçlü ve rekabetçi bir handikapla Cheltenham’da iyiydi. Simon Torrens’in de sırtında olma şansına sahip. Simon, 5 kilo iddiası için çok değerli ve bence bu Handikap Takibinde (14:15) iyi gideceklerini düşünüyorum.

Punchestown Pazar günü

National Hunt yarışındaki en heyecanlı at, Allen gönder, tekrar koşuyor ve yarış dünyasının onu izleyeceğini biliyorum. İyi bir ata ağırlık veriyor olsa da, bunun onun kazanmasını engelleyeceğini sanmıyorum.

O bir makine ve kilo vermesine rağmen rakipleri için çok fazla olmalı. Bu acemilerin saflardan geçtiğini görmek hepimizin sevdiği şeydir, bu yüzden parmaklarını birleştirerek yenilmez koşusunu devam ettirebilir.

Moscow Flyer gerçek bir küçük yarış – gerçekten rekabetçi. Gerçekten sarıldım Usta McShee Bu sezon ve söylemek zorundasınız, Pat Corkery’den daha şık biri tarafından eğitilmiş olsaydı, fiyatının bir kısmı olurdu.

İkinci sezonun ilk koşusu için Minnettar Olması çok iyi bir formdu ve o zamandan beri iki koşusundaki iki galibiyeti göz alıcı olmaktan başka bir şey değildi. O iyi bir at.

Ross’un Pazar günü de bir koşucusu var Mantıksal Favori ve iyi gitmesini bekliyoruz. Son seferinde 2 metreyi çok keskin bulmuştu, ancak yine yolculukta geri adım attı ve bence onun için anahtar rota olacak. Sadece Punchestown testini takdir edebilir ve büyük bir yarış yapabilir.

Son yarışta sanırım Oldukça yasal çok iyi gidecek. 11 yaşında olmasına rağmen hala hafif yarışıyor. Bu sezon bazı rekabetçi yarışlarda iyi koşuyor, ancak bu çok daha kazanılabilir görünüyor. O da sırtında Derek O’Connor var ve parmaklarını birleştirerek JP McManus ve ailesine bir kazanan verebilir.

Cumartesi günü kazanacak 4 seçimlerim

14:25 Warwick

Beni Mümin Yap Geçen sefer Cheltenham’da iyiydi ve bence yolculuktaki adımı takdir edecek.

15:00 Warwick

Fırtına Kontrolü Eğlenmek için zıplıyor ve Cheltenham’da koşarken boştayken, koşucu ona yaklaştığında yalnız kalmış ve tankta bolca varmış gibi görünüyordu.

15:35 Warwick

Hadi Teddy alandaki en olası iyileştirici. Henüz onun en iyisini göremedik ve Cheltenham’da rekabetçi handikaplar kazanan herhangi bir atın genellikle iyi bir yetenek seviyesi var.

15:50 Pazar Rasen

Knocknamona toprağı sevecek ve bu sezon harika bir formda olacak. Tamamen açık bir yarış ama Alain Crawley ile iyi gideceğini umuyorum.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply