Hafta sonu seçimlerim ve 4 Kazanmak fantezilerim

0

medya

Bu hafta sonu bir kaç yarış var. İrlanda Denizi’nin her iki yakasında da iyi bir yarış izlemek için televizyonun önündeki kanepeye yerleşmeyi dört gözle bekliyorum.

Her hafta sonu geçtikçe daha fazla Cheltenham Festivali ipucu görüyoruz ve bu hafta sonu da farklı olmayacak.

İngiltere’de Cumartesi

Bir süre kapalı kalmana rağmen, Hava İçen geri dönüşünde iki rakibinden daha iyi olmalı (15:15 Haydock).

Göreceğiniz en şık atlayıcılardan biri olan ikili bir Şampiyon Engelli galibi. Zemin onun ideali olmayabilir, ama çok iyi olmalı.

Bu yılki Şampiyon Engelinde koşacaksa, yenilgide çok, çok iyi bir şekilde kazanmak ya da koşmak zorunda kalacak.

Clarence House Chase (15:35 Ascot), Betway Queen Mother Champion Chase için daha fazla ipucu sunacak.

Büyük soru şudur: Eşik Sınaması formunun en iyisine geri dönebilir. İkinci yılında engellerle dolu bir sezon geçirdi, bu yüzden hayata geri dönmedikçe, onu izlemeniz gerekecek.

Bu, yenmek için biraz gitmesi gerektiğini söyledi Siyaset bilimci Kim hak ettiği övgüyü almıyor. Betway Queen Anne Şampiyonu Chase’i kazandı ve çifte Tingle Creek galibi – o kupa değil! O form atı ve tüm dayakları almalı.

Pazar günü Navan

Şeytan arabacı Appreciate It at Christmas’ın arkasında büyük bir göz alıcıydı ve Navan’daki açılışta (12:50) tüm dayakları almalıydı.

Bu iyi koşudan önce ikiden ikiydi ve Noel Meade’nin atları hala iyi durumdayken, yine iyi gideceğini düşünüyorum.

Bay inanılmaz Aralık ayında çok akıllı bir Willie Mullins atından sonra ikinci oldu ve bu form tek başına onun bu yarışmayı kazandığını görmek için yeterince iyi olmalı (13:22). Bu rekabetçi bir bakirelik engeli ama o gün iyi şekillendi.

Grade B Handikap Engel gerçekten açık bir yarış (13:57). Bir avuç dart seçebilir ve yine de yanlış yapabilirsiniz.

Umarım durum böyle değildir Agusta Altın, Geçen sezon bir tutarlılık modeli olan ve bu yıl 3. Sınıf Mares ‘Chase’i kazanarak iyi bir başlangıç ​​yaptı.

Kovalamacanın 19 lb altında olduğu bu yarışta engellere geri döndü, bu yüzden çok iyi bir yerleştirme olabilirmiş gibi görünüyor.

Thurles Pazar günü

İrlanda’daki pek çok yarışta olduğu gibi, bu sadece harika bir sezon geçiren Willie Mullins ve Paul Townend’in yolundan gitmeli.

Colreevy St Stephen Günü’nde 1. Sınıf da dahil olmak üzere bu sezon her iki başlangıcını da kazandı ve kısa bir fiyat olmasına rağmen rakipleri için çok iyi (13:30).

Horse & Jockey Hotel Chase (14:00), aşağıdakiler için harika bir fırsat görünüyor: Allaho kafasını öne çekmek için. O hala oldukça hafif yarışan çok iyi bir at.

Bu sezon iki başlangıçta pek iyi olmadı, ama bu daha çok onun çayı ve kafasını öne alması gerekiyor.

Beyler oyunu Fairyhouse’a ilk geldiğinde çok etkileyiciydi. Ondan gerçekten etkilendim ve bu sadece bir Maiden Hurdle iken, çok heyecanlı ve her şeyi yenebilirdi (15:00).

Cumartesi günü kazanacak 4 seçimlerim

13:50 Ascot

Gittim Savaş Lordu ilk bacakta. Gelişiyor ve bahçesi bu sezon ateş etmese de istikrarlı kaldı. Sırtında Richard Johnson’ın yardımı olan güçlü bir gezgin at ve bence iyi gidebilir. Fiyatının yarısı olan Arrivederci ile sıkı bağları var.

14:25 Ascot

bence De Forgotten One bu sezon formuna göre hala gelişiyor. Kasım ayında Cheltenham’da yapılan Cross-Country yarışında muhteşem bir form olan üçüncü oldu. Daha sonra Catterick’te kazandı ve bazı eski rakiplere karşı son galibiyet formu fark olabilir.

15:00 Ascot

Skelton takımı hala uçuyor ve en yüksek ağırlığı olmasına rağmen, Bennys King Geçen sefer çok iyiydi, ondan uzak durmak zordu. Elinde biraz kazanmış gibi görünüyor, bu yüzden biraz daha gelmesi gerektiğini düşünüyorum.

15:25 Taunton

Bu gerçek bir ırk bilmecesi, ama iniş yaptım Şehir Alev Geçen sefer Wincanton’da iyi bir acemi engelinde iyi koşan. Engelli koşana kadar ne kadar iyi koştuklarını tahmin etmek zor, ancak 98’lik bir not adil görünüyor.

Betway’i ziyaret edin at yarışı bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply