Heat vs Raptors için en iyi 4 bahis

0

medya

#BetYourWay ile NBA için kendi bahsinizi oluşturun. @Betway #BetYourWay hashtag’ini kullanarak isteğinizi bize tweet atın ve başlama vuruşundan önce fiyatlandırmasını sağlayalım.

Burada Jack Green’in dördü NBA alır -e Miami Heat ve Toronto Raptors arasında Çarşamba gecesi oynanacak maçı düşünün.

medya

Raptors kazanacak

Bu sezon henüz adımlarını atmamış iki Doğu Konferansı takımının bir toplantısında, Raptors Çarşamba gecesi Heat karşısında galibiyet kazanmalıdır.

Toronto, 1-6 sezonuna başladı, ancak bu koşuyu değiştirmeye başladı ve o zamandan beri son üç maçın her biri de dahil olmak üzere altı maçın dördünü kazandı.

Miami tam tersi yönde ilerliyor, son dört maçta üç mağlubiyet onları 5-7 geride bırakıyor ve hüküm süren konferans şampiyonlarının şu anda -3.5 net reytingi var ki bu NBA’deki en kötü yedinci.

219,5 toplam puanın altında

Bu takımların her ikisi de maç başına puan açısından lig ortalamasının etrafında yer alıyor, Miami 110.3 ve Toronto 111.8 ortalamaları alıyor, ancak bu sayılar birbirleriyle oynadıklarında düşme eğiliminde.

Geçen yıl Heat ve Raptors arasındaki üç toplantıdan ikisi 210 puan veya daha azı gördü – bunlardan biri 84-76 bitti – üçüncüsü ise yönetmelik sonunda 108-108 oldu.

Fred VanVleet 18,5 puandan fazla

VanVleet maç başına ortalama 19 sayı ve Heat’e karşı son maçında 36 sayı attı.

Oyun kurucu, bu sezon savunma sıralamasında 467 oyuncu arasında 419. sırada yer alan Miami’li Goran Dragic ile yaptığı maçta büyük bir gece daha geçirmeli.

Duncan Robinson 15,5 puandan fazla

Robinson, bu sezon maç başına kariyerinin en yüksek 14.8 sayı ortalamasına sahip ve son dört maçında 26-22-22-18 sayı attı.

Jimmy Butler ve Avery Bradley Çarşamba gecesi maça çıkarken ve Tyler Herro sorgulanırken, Robinson, Miami’nin hücumunda artan bir rol görmeye devam etmelidir.

medya

Betway’s için buraya tıklayın NBA oranları.

Share.

About Author

Leave A Reply