Hooker vs Chandler Oranları ve Tahminleri

0

medya

Burada Guy Giles’ın en iyi UFC 257’de Dan Hooker ile Michael Chandler arasında UFC seçimleri. En büyük dövüşlerin tüm seçimleri için Betway Insider’ı ziyaret edin.

Fahişe vs Chandler oranları:

Fight Island’daki UFC 257’nin ana etkinliği, Dan Hooker ve Michael Chandler arasındaki heyecan verici hafif bir savaş.

Şu anda 155 lb’de 6. sırada yer alan Hooker, Haziran 2020’de bir Yılın Dövüşü yarışmacısında ana etkinlikte yarışan Dustin Poirier’e verdiği bir mağlubiyetin arkasından geliyor.

Yeni Zelandalı, bu kayba rağmen bir unvan atışı için kesin bir şekilde çekişme içinde kalıyor ve Abu Dabi’ye gidiyor. favori.

Üç kez eski bir hafif sıklet şampiyonu olan Chandler’ı Cumartesi gecesi Octagon’da ağırlıyor.

Amerikalı uzun zamandır UFC dışındaki en iyilerden biri ve 34 yaşında iki terfi alan dünya şampiyonu olma yolunda çalışma şansını elde ediyor.

Şu anda rütbesi yok, ancak Hooker’a karşı bir galibiyet kesinlikle onun hafif merdivenin tepesine tırmandığını görecektir.

Bu kavgaya küçücük olarak giriyor güçsüz.

Hooker vs Chandler tahmini:

Üç kez Bellator dünya şampiyonu olmak ciddi bir başarıdır, ancak Chandler’ın karşılaştığı rakip kalibrenin UFC’dekilerle uyuşmadığına dair çok az şüphe olabilir.

UFC’nin dünyadaki en iyi dövüş sanatları promosyonu olduğu ve 155 lb’nin en rekabetçi bölümü olduğu iyi bilinmektedir.

Hooker, bu ağırlıktaki en dayanıklı dövüşçülerden biridir ve Chandler, son dört galibiyetinin üçünde yaptığı gibi, onu ilk turda oradan çıkaramayacak.

Amerikalı, savaşı zemine indirmeyi başarırsa, yıkıcı yer ve darbe ve çok yönlü teslim etme becerileriyle galibiyete zorlayabilir.

Vuruşu göz ardı edilmemelidir – Benson Henderson ve Brent Primus’a karşı da dahil olmak üzere dokuz kariyer KO galibiyeti vardır – ancak Hooker’ın ayakları üzerinde olan biriyle nadiren karşılaşmıştır.

Kiwi, vuruşlarıyla güçlü ve isabetlidir ve Chandler’a göre dört inçlik bir erişim avantajına sahiptir.

Yakın mesafeden de yaratıcıdır, büyük dizleri ortada ve dirsekleri perçinlemiş, bu yüzden boğuşan değişimlerden korkmayacaktır.

Chandler, geçmişte üst düzey forvetlere karşı bir zayıflık gösterdi – ilk turda şu anki Bellator şampiyonu Patricio Freire tarafından en son mağlubiyetinde elendi.

Amerikalı ayrıca, UFC kemerini deneyip kazanmak için sadece küçük bir penceresi olduğunu biliyor, bu nedenle gelişini damgalamak için büyük bir bitiş arayabilir, bu da onu savunmasız bırakacak bir risk.

Fahişe bir sülük festivaline katılmayacak, bu yüzden Chandler’ı parçalara ayırması ve ayakları üzerinde bir bitiş elde etmesi için onu destekliyoruz. gidilecek yol görünüyor.

Dan Hooker; KO, TKO veya diskalifiye ile kazanır .

Betway’i ziyaret edin UFC bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply