İngiltere neden dinleniyor?

0

medya

İngiltere’nin seçim politikası çok hayal kırıklığı yaratıyor

Karasal TV’nin 2005’te kriket oyunu için yaptıkları inanılmazdı, bu yüzden İngiltere’nin, Birleşik Krallık’ta Kanal 4’te canlı olarak yayınlanan Hindistan’a karşı dört Test maçından herhangi biri için en güçlü takımını sahaya sürmemesine çok üzülüyorum.

İnanılmaz derecede hayal kırıklığı yaratıyor. Bu seri için tüm silahları ateşlemeliydiler.

Kanal 4’ün günün geç geldiğini biliyorum, ancak en iyi takımlarını seçmek için Kanal 4’te kriketle bir salgının ortasında ellerinden gelen her şeyi yapmalıydılar. Bu seride gerçekten rekabet etmek için.

Evet, kurayı kazandıktan sonra ilk Testi kazandılar, ancak Jimmy Anderson gibi bir adamın ikinci maçı izlemek için oturup Stuart Broad bowlingi 75 mil / saat dibbly-dobblers ve kaleci ayakta dururken bu sadece değil bana mantıklı geliyor.

Jos Buttler eve dönüyor, Jonny Bairstow sadece son birkaç maç için uçuyor ve şimdi Moeen Ali de eve gidiyor. Moeen’in kişisel nedenleri olabileceğini biliyorum, ancak eğer mümkünse, tarihi bir gündüz-gece oyunu olan Test maçında oynamaya devam edeceğini düşünmek isterim.

Kabarcık hayatının kolay olmadığını anlıyorum, gerçekten zor.

Ama kesinlikle bu adamlar oynamak ister?

2005’te ve 2010 / 11’de Avustralya’da kazanmak harikaydı, ancak 2012’de Hindistan’da kazanmak kariyerimin en iyi anlarından biriydi.

Sıradaki Ahmedabad’da 100.000 kişilik bir pembe top Test maçımız var, karasal TV’de canlı yayında ve ayakları yukarıda olan adamlar var.

Taraftar olarak görmek çok hayal kırıklığı yaratıyor çünkü bu, kitlelerin bu İngiltere takımına aşık olması için büyük bir fırsat. Hayatım boyunca anlayamıyorum.

Saha harika değildi, ancak Hindistan İngiltere’yi geride bıraktı

Geçen hafta Chennai’de başka bir ‘atışı kazan, maçı kazan’ sahasını görmek istemediğimi yazdım, ama maalesef elimizde olan bu.

Hindistan’dan oldukça büyük bir kumardı, çünkü eğer bu atışları kaybederlerse seride 2-0 aşağı gitme tehlikesi yaşarlardı.

Bununla birlikte, Hindistan bu maçta en iyi kriket oynadı ve kazanmayı hak etti. Rohit Sharma’nın birinci günkü muhteşem vuruşları tonu belirledi ve taraflar arasındaki fark oradan açıkça görüldü.

Belki de Hindistan, İngiltere’nin oyuncularının rekabet edecek kadar iyi olmadığını gösterdi, ancak o kadar emin değilim – keşke İngiltere’nin en iyi tarafının bu Teste mümkün olan en iyi performansı verdiğini görseydik.

Üçüncü Test için küçük kapının neye benzediğini ve İngiltere’nin ne tür bir takım ürettiğini görmemiz gerekecek, ancak gündüz-gece koşulları kesinlikle ziyaretçilere bu seriden en azından bir çekiliş elde etme şansı veriyor.

IPL müzayedesi iki duygudan birini getiriyor

2021 yarışması için Perşembe günü yapılacak olan IPL müzayedesi çok heyecan verici veya hayal kırıklığı yaratabilir. Bu kadar basit.

Büyük paralar için imza atabilir ve hayatınızın değiştiğini görebilir ya da hiçbir şey olmadan orada oturabilirsiniz.

2009’da ben ve Freddy (Flintoff) Karayipler’deki bir Test maçının ortasında 1.5 milyon dolara gittiğimizi öğrendik ki bu biraz garipti. Kesinlikle harika bir haberdi ama aynı zamanda maça odaklanmaya çalışıyordum.

Ertesi gün 97’de havaya bir tane koydum ve manşet şuydu: “Aptal Slog Milyoner”. Hâlâ hakkımda yazılmış en iyi manşet olduğunu düşünüyorum.

Bu yılki müzayedede oldukça heyecan verici birkaç isim var. Alex Hales, Jason Roy, Aaron Finch ve Steve Smith’in dünya çapında kanıtlanmış sanatçılar oldukları için son buldukları denizaşırı erkekleri görmek ilginç olacak.

Ayrıca Glenn Maxwell, Shakib Al Hasan ve daha pek çok şey var. Mevcut bazı ciddi yetenekler var.

Yine de bu müzayedeleri tahmin etmek çok zor. Geçmişte çok şey tahmin ettim ve sonunda belirsiz biri büyük paraya gittiğinde aptal görünüyorsun.

Her takımın kendi fikirleri ve kendi teorileri var, bu yüzden Perşembe akşamı nereye geldiğimizi görmek ilginç olacak.

Betway’i ziyaret edin kriket bahisleri sayfa.

Share.

About Author

Leave A Reply